Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Terim (2022)

Belgeseli Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    19
Karakterine de Td'liğine de sabaha kadar söverim. Bu sövgülerin tamamını hak eder. Ama günün sonunda gelmiş geçmiş en başarılı Türk futbol adamı olduğu için böyle bir çalışmayı hak ediyordu. Belgeselin küçük teaserında geçen "Terim mi ehehhe kime mi benziyor eheheh oyun stiği olarak mı eehehe" diyen dayı kimse o leş amerikan sinemasıvari oyunculuk beni benden aldı.
En başarılı Türk Futbol adamı olsa da dünya standartlarında vasat değil mi?

Not: Futboldan çok anlamam. O yüzden cahil herifle başlayacak eleştirilere açığım.

Not: Futboldan çok anlamam. O yüzden cahil herifle başlayacak eleştirilere açığım.
Vasat değil başarı olarak yüksek seviyede, morinho ile kanka adam buna şarap açıyordu sonra biz eleniyorduk ama olsun.

Dünya standartı dediğin en üst düzey teknik adamlarsa evet vasat. Genel bir standarttan bahsediyorsak orta - üst sınıf arasıdır itibarı.

Henüz izlemedim, çok merak da etmiyorum açıkcası. Terim hakkında önyargılarım var, ön yargılarım kırılsın diye izleyebilirim ama zor sanki.

TR futbolunun zirvesi. Güzel çalışma olmuş en çok dikkatimi çeken İtalyan aile kültürünü çok fazla benimsemiş. Selo olayına da değinilmiş o olayın gelişmesi de bundan sebep olarak gördüm iki tarafta maganda o mevzuda ama sen koca FT'sin ne işin var elin dağlısıyla, 2 telefon etse bir daha esnaflık değil işe giremez bir daha adam,gidip mekan basıyor. :D

2008 avrupa şampiyonası kalbimde yaradır Almanya'yı elemeyi hak etmiştik.

Vasat tabi, ne antrenman bilimi, ne de taktik ve teknik bilgisi gelişmiştir. Beşgen çiz desen onu bile çizebilir mi, bilemiyorum. Bir zamanlar başarılar kazanmış olsa da çağın gerisinde bir isim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık