Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Champion

Pizarro ve Vasco Shot var daha, belki bunlardan biri zoan...
Pizarrodan ellerini drille dönüştüren bir meyve bekliyorum.Vasco Shot ise bence yarı fish man aynı delinmek gibi.Bunun yanında alkol kullanarak güçleniyor.bence ikisindede Ozan yok

Nedense bu sayıdan sonra Cavendish tayfaya gelecek gibi hissettim.

Bu sayfada dediklerinden sonra olabilir gibime geldi. Ne de olsa Cavendish şöhret meraklısı ve burada "Tüm dünyanın gözü sizin üzerinizde olacak" diyor. Bu sebeple katılmak isteyebilir. Ayrıca Luffy'ye saygı duyuyor bunu hissettiriyor. Bakınca tayfası da yok gibi. Ya da şimdiye kadar söylendiyse de ben kaçırmış/hatırlamıyor olabilirim. Bu bakımdan düşününce bana Cavendish katılabilir gibi geliyor. Umarım anlatabilmişimdir demek istediklerimi.

Nedense bu sayıdan sonra Cavendish tayfaya gelecek gibi hissettim.

Bu sayfada dediklerinden sonra olabilir gibime geldi. Ne de olsa Cavendish şöhret meraklısı ve burada "Tüm dünyanın gözü sizin üzerinizde olacak" diyor. Bu sebeple katılmak isteyebilir. Ayrıca Luffy'ye saygı duyuyor bunu hissettiriyor. Bakınca tayfası da yok gibi. Ya da şimdiye kadar söylendiyse de ben kaçırmış/hatırlamıyor olabilirim. Bu bakımdan düşününce bana Cavendish katılabilir gibi geliyor. Umarım anlatabilmişimdir demek istediklerimi.
İlla katılacaksa Law'ın tayfaya katılır bence.
Ayrıca Cavendish "Güzel Korsanları" adında bir tayfanın kaptanı. Kolezyumda tanıtıldığı sahnede yazıyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık