Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfanın En Güçlü Dördüncü Üyesi

Dördüncü Güçlü Kimdir?

• Brook

Kullanılan: 0 0.0%
  • Franky

• Jinbe

• Nami

• Nico Robin

• Usopp

• Tony Tony Chopper

• Kullanılan toplam oy
    0

Partix

Bence de Robin; artık sadece ellerini değil tüm vücudunu çoğaltabiliyor milyonlarca, ayrıca kopyasını olustutabılıyor (narutonun kage bunshın no jutsu'su gibi ) :D

Shirahoshi'nin tayfaya katılması yattı bence...Ben Robin dedim çünkü Robin hakiyi kullanabiliyorsa veya kullanmayı öğrenirse onu yenebilecek birinin çıkması zor olur gibime geliyor çünkü heryerden elini kolunu her yerini çıkarabiliryor,kendini bile hakili olduğunu düşününce logiaları bile yenebilir gibime geliyor...

1 luffy 2 zoro 3 sanji 4 robin çunki ne kadar franky bomba ve yahutda silah atsada robinin büyük kol ve bacak çıkartmaları ile kendini savunur ama robinin bi bel kemigi kırma hareketi var franky o na sayanamaz zaten vucudunun orta kısmı etden makına deigl bi kırıldımı gider helde haki kullanmayı ögrenirse
O bomba ve füzeler o elleri parçalar biliyormusun ? Ve robinin çıkardıgı ellere zarar gelirse kendiside zarar görür ayrıca frankynin boynunu kıvırabileceğini sanmıyorum.

Lufy-Zoro-Sanji haricinde sıralama yapmak iyi değil aslında. Çünkü bu üçü tayfanın kaba gücü canavar üçlüsü diğerleri ise tayfa için görev adamı. Bu görev adamları içinde haliyle en fazla gücü olması gereken Franky'dir çünkü kaba güce ihtiyacı olduğu aşikar bir görevi var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık