Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tayfadan Biri Ölürse Nasıl Hissedersiniz?

Adamına göre muamele yaparım.
Üzülme oranım şöyle olur.

Luffy 10
Zoro 9999999
Sanji 9
Frank 5
Nami 1
Usopp 1
Chopper 1
Brook 1
Robin 1

BB Nami'ye hatunum ol der Bonney'e yaptığı gibi Nami kabul etmez.BB de bunun üzerine tayfasına WB'de olduğu gibi öldürün şunu der.Catarina Devon Nami'nin elbiselerini beğendiğini söyler ve öldürmeden önce Nami'yi soyup kıyafetlerini alır.Daha sonra Shiryu kılıçla o koca memeleri kesiverir.Nami cıyak cıyak Luffy,Zoro,Sanji diye bağırırken Pizarro boynuzlarını Nami'ye saplar.Daha sonra Lafifte acıdan ölmesin diye hipnoz eder Nami'yi.Nami acıyı hissetmemeye başlar.Bunu yaptıktan sonra da bastonunu ters çevirip kıvrık tarafıyla Nami'nin kafasına kafasına vurur.Sonra Auger bacaklarına sıkar ve Nami yere kapaklanır.Solucan gibi yerde sürünmektedir.Sonra Burgess Nami'yi kollarının arasına kıstırıp sıkmaya başlar.Doc Q dur lan cacığını çıkaraksın diyerek Nami'yi bıraktırır.Daha sonra da Nami'yi havaya atar ve düşerken atı Nami'ye tepik atar.Nami BB'e doğru uçmaktadır,BB kolunu WB gibi büküp beklemektedir,derken Nami'ye depremli yumruğu koyar ve nihayetinde Nami hakettiği gibi bir ölümü tatmıştır.

BB Nami'ye hatunum ol der Bonney'e yaptığı gibi Nami kabul etmez.BB de bunun üzerine tayfasına WB'de olduğu gibi öldürün şunu der.Catarina Devon Nami'nin elbiselerini beğendiğini söyler ve öldürmeden önce Nami'yi soyup kıyafetlerini alır.Daha sonra Shiryu kılıçla o koca memeleri kesiverir.Nami cıyak cıyak Luffy,Zoro,Sanji diye bağırırken Pizarro boynuzlarını Nami'ye saplar.Daha sonra Lafifte acıdan ölmesin diye hipnoz eder Nami'yi.Nami acıyı hissetmemeye başlar.Bunu yaptıktan sonra da bastonunu ters çevirip kıvrık tarafıyla Nami'nin kafasına kafasına vurur.Sonra Auger bacaklarına sıkar ve Nami yere kapaklanır.Solucan gibi yerde sürünmektedir.Sonra Burgess Nami'yi kollarının arasına kıstırıp sıkmaya başlar.Doc Q dur lan cacığını çıkaraksın diyerek Nami'yi bıraktırır.Daha sonra da Nami'yi havaya atar ve düşerken atı Nami'ye tepik atar.Nami BB'e doğru uçmaktadır,BB kolunu WB gibi büküp beklemektedir,derken Nami'ye depremli yumruğu koyar ve nihayetinde Nami hakettiği gibi bir ölümü tatmıştır.
biraz uçuk olsada ilk teori geldi(gerçekten hayal gücün iyiyimiş :D)

Croco-Boy

Usopp'a pek kanım ısınmıyor fakat ölümü dahi üzer beni.

Düşünsenize toplu savaşın tam ortasında sağlı solu darbeler alıyor ağzından kanlar çıkıyor arkada duygusal bir fon müzik , hayalleri , babası , tayfayla anıları ve son olarak Kaya ile olan anıları gözünün önünden geçiyor yavaş yavaş ölüyor.. Durun ben geliyorum :agla:

Olayın nasıl dramatize edildiğine bağlı. Merry batıp gitse, kimse sallamazdı belki.

Kısa ve öz :D

Bırak tayfayı, 'Bu seride hiç kimse ölmez' demek daha doğru olur. Bellamy ölmedi, Bon Curei ölmedi, Conis'in babası ölmedi, Enies Loby yıkıldı kimse ölmedi, MF savaşında bile Coby'nin yattığı hastane tıka basa doluydu, kimse ölmemiş anlayacağın. E. Oda 2 yıl sonra seriyi biraz ciddileştirmek adına Vergo gibi Monet gibi göstermelik karakterler çizdi ama onların öldüğü bile meçhul. Her an Vergo ile Monet çıkıp biz ölmemiştik diyecek diye korkuyorum şahsen. O yüzden bu seride kimsenin ölmesine zerre üzülmem, 750 bölümdür o hava yok çünkü. Nasıl olsa kimse ölmeyecek modunda ilerliyor çünkü. :D
Haklısın, bu kadar karakter tasarladığı evrende biraz daha vahşilik fena olmaz :D Korsanlık işleniyor ne de olsa.

Seri çok zaman aşımına uğradı ya. O ilk başladığımızdaki bir anda 300 bölüm izleyip karakterleri benimseyip (gemi bile olsa) duygularını paylaştığımız bölümler yok artık. En azından ben öyle hissediyorum. Şu saatten sonra büyük ihtimalle sadece şaşkınlık olur duygularım birinin ölmesinden dolayı tayfadan.
Zaman aşımınında etkisi var ama bence daha çok eskisi gibi anime takip etmememizden kaynaklanıyor.Daha doğrusu edemiyoruz.Adamlar animeden soğuttu o duyguyu artık zaten veremiyorlar mangadanda işte bir yere kadar.Tabii eskisi kadar yoğun o ilk baştaki heves,heyecan gibi duygularda yok.

Hepsine üzülürüm ama frankye daha az üzülürüm gibi geliyor.Çünkü eski bildiğimiz franky gibi gelmiyor bana artık,o hava kayboldu 2 senede berbat etti karakteri Oda bir türlü ısınamadım bu yeni haline.Franky çoktan öldü gibi birşey oldu bana göre.:(

Bırak tayfayı, 'Bu seride hiç kimse ölmez' demek daha doğru olur. Bellamy ölmedi, Bon Curei ölmedi, Conis'in babası ölmedi, Enies Loby yıkıldı kimse ölmedi, MF savaşında bile Coby'nin yattığı hastane tıka basa doluydu, kimse ölmemiş anlayacağın. E. Oda 2 yıl sonra seriyi biraz ciddileştirmek adına Vergo gibi Monet gibi göstermelik karakterler çizdi ama onların öldüğü bile meçhul. Her an Vergo ile Monet çıkıp biz ölmemiştik diyecek diye korkuyorum şahsen. O yüzden bu seride kimsenin ölmesine zerre üzülmem, 750 bölümdür o hava yok çünkü. Nasıl olsa kimse ölmeyecek modunda ilerliyor çünkü. :D
Arabastadaki Pell bu ölmeme olayının dibidir sanırsam.

Arabastadaki Pell bu ölmeme olayının dibidir sanırsam.

kimse ölmedi diyorsunda o senin dedigin kötü karakterler ölmüyor dogru diyorsunda iyi karakterler ölüyor.ace,tom san brook un tayfası,jaguar d saul beremary doctor hiruluk W.B. vb karakterin hepsi öldü onun içi iyi bir karakterin ölmesi beklenicek bir durum ve bu karakterleri en fazla 20 30 bölüm gördük ve hepsinin ölümü bizi etkilemiştir tamm belki çok etkilemedi ama 20 30 bölümde gördügümüz karakterler böylese seri basından beri olan karakterler ölürse nasıl bir yol çizdirir oda ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık