Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tayfadan Biri Ölürse Nasıl Hissedersiniz?

Bu soruyu kendime sordum pek üzülmem özellikle ölen luffy olmadıgı sürece dedim ama arada bölümleri izlerken going marry i yakıldıgı bölümü düşününce o bölümde çogumuzu etkilenmiştir ve bazılarımızı ağlatmıştır.Şimdi düşününce sadece bir gemi ve başlarken tayfa üyesi olarak bile görmedigimiz bir eşya diyebiliriz.Birçok animede , filimde dizilerde kılıclar kırılıyor o kadar çok sey yaşanan evler yıkılıyor vb kimse bişey hissetmiyorken.O gemi yakılırken çogumuz neden hüzünlenmiştir.Şimdi tayfadan biri ölürse sevsekte sevmesekte o karakteri odanın ayarlaması sayeyesinde üzülücegimizi düşünüyorum şimdi nasıl oluyorda bizi gerçekten hüzünlendirebiliyor oda ve nasıl bir harita çizer sizce birini öldürürken(kimseye bişey olmasa bile luffy nin seri sonu ölecegini düşünüyorum).

Bu seride tayfadan kimse ölmez. Bir luffy ölürse pek şaşırmam onun haricinde Usopp ölürse diğerlerine nazaran daha az içim burkulur.

Roronoa Zoro

Eskiden olsa kesin ağlardım derdim ama zaman işte, Robin ve Usopp ölmediği sürece tepki vermem.

Roronoa Zoro

Brook, Usopp veya Franky ölse zerre üzülmem, hadi Usopp'ta belki.

Usopp ölürse mimiklerimi bile oynatmam Ama tayfadaki diger üyelerden biri ölürse aglarım.Luffy ölürse usopp ölmezse son istegim olarak Odayı öldürdükten sonra rahatça ölebilirim.

benim deyinmek istedigim bir geminin bile ölmesi(yakılması) böyle etki yapıyorsa serinin basından beri olan karekterler ölürse nasıl bir yol izler oda bizi etkilemek için çünkü birisi ölürse sevmesek bile odanın çizdigi yolla duygulanzczgımız kesin

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık