Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki En Basit Hayal

Yav serinin zaman atlaması öncesini unuttun herhalde. Denizlerde yol almanın zorluğu, navigatörün gerekliliği falan. Hadi Grand Line'da tek başına yolculuk yapmanın zorluğunu geçtim :) Brook hayali için tayfaya ihtiyaç duyuyor ve gerisin geri gidemeyecekleri için de yolculuğu bitirmeleri de gerekiyor yani bir tam tur. Kulağa çok basit gelse de çoğu hayalden zorluk olarak bir farkı yok bence.
Nami'nin harita çizdiğini de görmüyoruz artık. Tayfanın hayali yalan oldu. Mihawk kafasına göre geziyordu ufak kayıkla. Yeni dünya da cehennemdi ama gördük. Hem Wb ve ekibi nasıl hızlıca geldi Mf'ye. Ray yüzerek bile gidiyor.

Nami'nin harita çizdiğini de görmüyoruz artık. Tayfanın hayali yalan oldu. Mihawk kafasına göre geziyordu ufak kayıkla. Yeni dünya da cehennemdi ama gördük. Hem Wb ve ekibi nasıl hızlıca geldi Mf'ye. Ray yüzerek bile gidiyor.
Ya işte o seviyeye bakar. Brook, Ray de değil Mihawk da :D

Chopper'ın hayali daha çok laboratuvarlık olup bilimsel bir durum iken nasıl doktor dendi yahu. Bu hayal ile bilim insanı olarak katılabilirdi. ( İnsan meyvesi yedi ya ondan bilim insanı diyorum. :hhh: )

En basit Brook gibi geldi. Hayali geri dönüp görmek sadece. Franky'de basit gibi duruyor. Gemiyi yaptı sonuçta ama gemiyi değiştirebilme süreci var. Bir şeyler ekler vs. Tutarlıdır yine. :flaugh:

Diğerleri hep bir şeyler yapabilmek için bir şeyleri aşmaları gerekiyor.

Usopp, Brook ve Sanji.

Usopp: Hayali bir insanın sigarayı bırakmak istemesinden çok da farklı değil aslında. Bir anlık irade ile bunu yapabilirsin, ama nerede...

Brook: Tayfaya, hacılar ben 10 gün yokum, gidip geleceğim diyip gidip gelebilirsin yani. Bu da basit.

Sanji: Bu basit değil de çok gereksiz. Olmayan yeri görüp ne yapacaksın?

Brook. Şimdiye kadar tayfaya katılan her üyenin hayalini gerçek kılması için aynı zamanda Luffy'e katılması bir zaruret gibiydi. Zaruret hadi fazla aşırı bir yorum diyelim en azından iyi bir yoldu.

Ama Brook'un hayali için dünyayı baştan sona dolaşmak gibi atkraksiyonlara girmek yerine iki bilet alıp Laboon'a gidebilirdi gayet. Hatta iki senelik zaman atlamasında bile yapabilirdi ne olacak ki?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık