Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tarafını Seç

Tarafım belli

• Kullanılan toplam oy
    132
Birinin sağ kolu, kaptanının ölümünün 2 sene ardından alakasının olmadığı köyü hayatını adayarak korur.
Birinin sağ kolu, kaptanının evladının deliniş,ne kaş kaldırmaz.

Luffynin güveneceği dostu Zorosu, Sanjisi, Sabosu, Namisi, tayfası, ülkeleri bırakmış.

Roger dostum diyeceği tek adam bile bırakamış arkasından, burdan bile belli ne puşt bir adam olduğu.
Roger dostlarına yükler yüklemek istememiş. Hepsini özgürlüğün kollarına bırakmış.

Roger fanları en çok ne diyor? Vay Roger hükümeti bitirmeye çalıştı vs. Madem o kadar güçlüsün, karşında kimse duramıyor, ölümü kabullenmişsin. O zaman dal hükümetin kalbine, ölene kadar savaş, yakıp yık her yeri, yanında kimi götürsen kardır. Ama Roger bunun yerine gidip teslim oluyor, hükümete itibar kazandırıyor. O kadar eziklenen Tiger bile hükümete daha çok zarar verdi. Bu konuda da yaz.
Rocur, hükümetin adamı önce hüküeti kurtarıyor Garp ile beraber daha sonra hükümetin itibarını yükseltmek için teslim oluyor ve on son olarak da muhtemelen hükümetin de nerede olduğunu öğrenmeye çalıştığı Rafteli hedefe oturtup ölüyor. Muhtemelen bu gereksiz raftele de ulaşamamıştır. Hükümetin kaynakları boşa gitmesin diye korsanları harekete geçirdi öldü gitti ezik :oleyo2:

Aaaa Ayıboğan'ın annesine yazık değil mi? Konu kadınlarsa Beyazsakal'ın yaptığı daha büyük adilik. Kendi oğlunu boşlamış düşmanının oğluna ağzını doldura doldura "oğlummmmmmmm" diyor.

Birinin çıkıp buna atlayacağını biliyordum ama senin olman üzdü... Zaten gün değil dönem orada mevzu. Keşke 1'i koymasaydım.
O olay net değil gerçekler ortaya çıksın o zaman konuşalim.

Bu Roger'ın mezarı bile yok. Dragon bile bunu görünce "Lan lanetlendik ibneden nerden geldim bunun ölümünü izlemeye" deyip çekip gitti. O yüzünde ki dövmeyi de büyücülere yaptırmış Roger lanetini kırdırmak için bir nevi kurşun döktürme gibi düşün...

Birinin sağ kolu, kaptanının ölümünün 2 sene ardından alakasının olmadığı köyü hayatını adayarak korur.
Birinin sağ kolu, kaptanının evladının deliniş,ne kaş kaldırmaz.
Kaptanın oğlunu kurtarmak için elini kaldırmaz, ama Luffy gibi yeni tanıdığı biri için amiral karşısına çıkar. Hatta arkasından ağlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık