Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tarafını Seç

Tarafım belli

• Kullanılan toplam oy
    132
O zaman o açıklamayı hiç yazmayacaksın. O bilgiyi şöyle yazsan Roger ile denk dövüşebilen tek kişi ve dünyanın en güçlü adamı unvanını almış kişi (ki ne zaman aldığı belli değil asıl mesele bu) tamam ama senin yazdığın şekilde bir açıklama yoruma açık.
Çok takılma , büyük oyunu gör. WB o içeriği değiştirsek de looser.:D

Roger o çağı açmasa BB belki de One Piece'in peşinden gitmeye karar bile vermeyecekti. Zaten One Piece bile olmayacaktı. Roger'ın etkisi sebebiyle bunlar oldu.
Tamam ama daha önemli olan bu hedefi gerçekleştirmeye çalışırken yanında olan ve sana sahip çıkan kişilerdir be erkan:/

Wb özerklik verdiği yere arkadaşını atıyor :( Bildiğin kuklalaştırıyor :(
Kim yayıyor böyle şeyleri ? Bunlar bir takım uydurmalardır gelmeyin lütfen böyle şeylere :(

Yoksa Xebec birisinin aile saplantısını suistimal edip ona yağma ve talan mı yaptırmış :)
En azından 50'sinden sonra değişim geçirmiyor, gerçi o da haklı WB'den dayağı yiyince biraz babacanlaşmıştır :oleyo2:

@Master of Puppets dört tane lütfücü var biri alpa biri sen diğer ikisi de @Raiden ve ikinci hesabı :ehe: Aslında bu hesapla üç ediyor, matematiğim iyidir :eek:

WB 'yi yetim babası olarak gösterip, sempati kazanmaya çalışıyorlar.:( Oysa bu adam yağma yapmış, kirli para işine girmiş. WB iki arada bir derede kalmış bir adamdır. Aile kurmak istiyorsan, yetimlere sahip çıkmak istiyorsan yetimhana müdürü olursun. Alnının teriyle para kazanırsın. Yetimleri de eğitir topluma katmaya çalışırsın.

WB 'yi yetim babası olarak gösterip, sempati kazanmaya çalışıyorlar.:( Oysa bu adam yağma yapmış, kirli para işine girmiş. WB iki arada bir derede kalmış bir adamdır. Aile kurmak istiyorsan, yetimlere sahip çıkmak istiyorsan yetimhana müdürü olursun. Alnının teriyle para kazanırsın. Yetimleri de eğitir topluma katmaya çalışırsın.
:(
Ben ikna oldum şerefsiz WB.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık