Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Bege fena hafife alınıyor zaten.Şu an bile Luffy'nin savunmayı görmemize bağlı olaraktan ya en iyi savunmaya sahip ya da 2.novalar arasında.Queen Linlin'den yediği 2 atakta yerde ölü numarası yapıyordu.Adam 5 tane darbe yedi kendindeydi.Ki birisinde bilinçsiz bm,diğerinde ise bilinçli.
Bence apoo ve hawkins ikilisinden sağlam, Drake ile başabaştır. Ama alan saldırısı olmayan herkes çok fena tökezler karşısında. Mesela Zoro ve Law ezer geçer diyebilirim. Ama diğerleri için aynı cümleyi kuramıyorum. Picanın atanmış versiyonu adam

Kid'den benimde beklentim var aslınd ama adamın karnesi kötü.Luffy'i Big mom'ın adasına düştüğünde.Cracker + Kata'yı yendi muazzam iş bence.

Kid ne yaptı topuklarına vura vura kaçtı.
Yav öyle bir yazmışsınki sanki korkup kaçtı Shanks fightından sonra Big momdan bir şey çalmak için saldırıyor İstediğini alıp kaçıyor bu süreçte komutanda yaralıyor. E sonra Shanksla tekrar savaşmak için ittifak oluşturuyor. Karnesi kötü değil potansiyeli var.
Px'lere işlemeyen manyetik Zoroya Mihawka Shankse işlemez bana göre
Adam onun üzerine 2 yıllık bir süreçle güçlendi yavv.

Bence apoo ve hawkins ikilisinden sağlam, Drake ile başabaştır. Ama alan saldırısı olmayan herkes çok fena tökezler karşısında. Mesela Zoro ve Law ezer geçer diyebilirim. Ama diğerleri için aynı cümleyi kuramıyorum. Picanın atanmış versiyonu adam
Buna da katılıyorum.Göstergeler olarak Hawkins,Apoo,Killer'ın Kamazo halinden net daha sağlam bu adam.Saldırı gücü de iyi olsa zaten tepelere oynardı novalıkta.

Bege fena hafife alınıyor zaten.Şu an bile Luffy'nin savunmayı görmemize bağlı olaraktan ya en iyi savunmaya sahip ya da 2.novalar arasında.Queen Linlin'den yediği 2 atakta yerde ölü numarası yapıyordu.Adam 5 tane darbe yedi kendindeydi.Ki birisinde bilinçsiz bm,diğerinde ise bilinçli.
Ya Bm'ye bakma sen. :D Büyük ihtimal içten patlamalı haki onda da var, Marco ile dövüşü erteledi. :D Yinede sağlam savunması vardır Bege'nin de acıyı hissediyor.

Ya Bm'ye bakma sen. :D Büyük ihtimal içten patlamalı haki onda da var, Marco ile döcüşü erteledi. :D Yinede sağlam savunması vardır Bege'nin de acıyı hissediyor.
Bm'de var zaten yav.Daha önce atmıştım ya panelini.Luffy'yi g4ten çıkardığında elinde auramsı çizim var.İçten vursun vurmasın.Queen'e de düz vurdu 2 darbe yedi halini gördük,Bege'ye 5 tane vurdu :D

Yahu nerden biliyorsun ki sen top tier karakterlerin 20li yaşlarda ne seviyede olduklarını.WB'nin kendisi bile gençler çok sabırsız diyor yahu.Adam atlamayı bundan sonra yapacak olabilir.Şu an gösterildiğinde Rosa'daki halinden üstün çizecek adam zaten.Düzgün silahlanma ve stamina ile büyük bir güce sahip olur çok net bu.55 yaşındaki Saka'nın,muhtemelen Marco'nun geliştiği yerde bu adam mı gelişmiyor bir tek onu anlamadım.Urouge bile 44 yaşındayken px indiremezken 2 yılda Snack indirecek seviyeye gelmiş.Denizde ilerleyen kimse yerinde saymaz bu çok net bir şey bence.Law'ın da WB seviyesine gelmesine gerek yok zaten.Oldukça güçlü olacağı bariz diyorum sadece.
Gelişmez demiyorum zaten. Luffy, Zoro ve Kid kadar gelişemez. Üçüncü sınıf dememin sebebi de bu. Zoro ve Luffy 1; Kid 2; Law 3. ligde olan karakterler. Law'ın Dof karşısındaki performansını değerlendirdiğimde de 2 arc önce Yk3 level birine dalga geçilerek yenilen adam arc sonu sağ kol-amiral dolaylarında biri olur en fazla.

Gelişmez demiyorum zaten. Luffy, Zoro ve Kid kadar gelişemez. Üçüncü sınıf dememin sebebi de bu. Zoro ve Luffy 1; Kid 2; Law 3. ligde olan karakterler. Law'ın Dof karşısındaki performansını değerlendirdiğimde de 2 arc önce Yk3 level birine dalga geçilerek yenilen adam arc sonu sağ kol-amiral dolaylarında biri olur en fazla.
Tayfa zaten aşacak gibi gözüküyor. Zori>Kid Sanji>Law olabilir kısa zaman içerisinde.

@Crocus yorumların çok iyi Novaları bir şekilde dengelemiş Oda Apoo'nun saldırı gücü çok abartılıyken savunması çok zayıf. Fiziksel olarak zayıf. Bege saldırı gücü düşükken Savunması çok iyi karakter. Hatta savunma gücü en iyi Nova olabilir direkt. Bonney biraz ters karakter herkesi tekleyebilir. Hawkins desen saldırı yansıtma olayıyla çoklu vslerde aşırı iş görecek bir çar 1v1 mücadelelerde çok zayıf kalsada toplu savaşlarda bir çok karakterden daha çok iş görür.

Yav öyle bir yazmışsınki sanki korkup kaçtı Shanks fightından sonra Big momdan bir şey çalmak için saldırıyor İstediğini alıp kaçıyor bu süreçte komutanda yaralıyor. E sonra Shanksla tekrar savaşmak için ittifak oluşturuyor. Karnesi kötü değil potansiyeli var.

Adam onun üzerine 2 yıllık bir süreçle güçlendi yavv.
Yok la potansiyelsiz olur mu ? Kaido bile potansiyelli demiş adama,ama Luffy kadar bir etki bırakamamış yeni dünyada ya da görmedik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık