Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Zoro istiyor diye o :)
Yoo öyle değil. Zoro'yu habersiz kaç kere ışınladı. Hakileri mi anlaşma yapıyor aralarında. Haki kardeş haki kardeş bak bir anlaşma yapalım. Ben kendimde olmazsam bayılıp düşersem arkam dönük olursa ya da başka bir şey sen yine de beni ışınla haki kardeş. Komik olmayın :dd

Yoo öyle değil. Zoro'yu habersiz kaç kere ışınladı. Hakileri mi anlaşma yapıyor aralarında. Haki kardeş haki kardeş bak bir anlaşma yapalım. Ben kendimde olmazsam bayılıp düşersem arkam dönük olursa ya da başka bir şey sen yine de beni ışınla haki kardeş. Komik olmayın :dd
Kid kendi yapamadığı şeyi lawa söylüyorsa burada herşey olabilir. Kendisi dshs silahı çekemiyor kaidodan , lawa ışınlamasını söylüyor.
Doffy de kendi isteği ile ışınlanıyordu herhalde. :(
Ne sandın sen. Doffy in asıl amacı law ile barışmaktı . Dövüş falan hepsi hikaye. Sırf kolunu kesecek diye adadaki doktorlr ,adadan kaçmasınlar diye kafes oluşturdu. Lütfen dikkat edin böyle ayrıntılara.

Şuana kadar duyup gördüklerimize göre;
1 luffy
2 Zoro
3 kid
4 urouge
5 Law
6 killer
7 x-drake
8 apoo
9 cpone bage
10 jewely bonney
Bu sıralama arc sonuna kadar kendini korur mu emin değilim. Gördüklerimize göre olan durum şuanlık bu.

Manyetizma meyvesi belki de haki seviyeleri yüksek diye kaido ve bigmomda işe yaramamış olabilir. Onların elindekini çekememiştir veya fizik güçlerinden kaynaklı olabilir ki bu daha mantıklı. Çünkü napolyonu havaya kaldırırdı. Bigmom da onla beraber kalkardı bırakmazsa. Belli ki fizik gücü ile tutuyor. Ama bu durumda kolundaki demiri de pek ala kolunu aşağı çekerek anti kuvvet uygulayabilirdi. Nereden bakarsan bak saçma sapan bir durum var. Belki de cansız metalleri çekebiliyordur. Napolyon canlı olduğu için ona etkisi yok mu acaba.

Ama gerçekten öyle. Meyvenin dezavantajlarını yazsak meyve yemeye tövbe eder et müptelası olursun o derece :)
Meyveye özel dezavantajlar yarattığı ortada ama aslında yine de Kid'den daha şanslı bizim Alamancı. Kid güçlenemesin diye sahte meyve gibi bir şey verdi garibana. Tek yaptığı metalleri itmek ve çekmek. Bu kadar vasıfsız meyve görmedik daha smilelar dışında. Law'un meyve en azından binbir türlü iş yapıyor ama yok kullanım limiti yok haki kıstası diye icatlar çıkardı Oda.

Kid kendi yapamadığı şeyi lawa söylüyorsa burada herşey olabilir. Kendisi dshs silahı çekemiyor kaidodan , lawa ışınlamasını söylüyor.
Işınlanma olayında izin verme durumu saçma. Onu izah etmek istedim. Luffy'i de haberi olmadan 3-4 kere ışınladı. Keza düşman Doffy'i de. İmparator karşısında meyveyi nerflemek adına Oda'nın yaptığı bir şey sadece. Adamda ne var ne yok nerfliyor zaten ://

Manyetizma meyvesi belki de haki seviyeleri yüksek diye kaido ve bigmomda işe yaramamış olabilir. Onların elindekini çekememiştir veya fizik güçlerinden kaynaklı olabilir ki bu daha mantıklı. Çünkü napolyonu havaya kaldırırdı. Bigmom da onla beraber kalkardı bırakmazsa. Belli ki fizik gücü ile tutuyor. Ama bu durumda kolundaki demiri de pek ala kolunu aşağı çekerek anti kuvvet uygulayabilirdi. Nereden bakarsan bak saçma sapan bir durum var. Belki de cansız metalleri çekebiliyordur. Napolyon canlı olduğu için ona etkisi yok mu acaba.
Belli bir çekiş gücü var ama aşırı kuvvetli değil shabondye Zoronun kılıçları çekiliyordu ama Zoro elini koyarak çekim kuvvetini durdurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık