Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Üye silindi 5781

Sırf çatıya çıktığı için Zoro'yu diğer supernovalardan ve aşağıdakilerden ayıran insanlar acaba Luffy-Kid-Law panellerine bakıp dürüstçe şu an için Law>Zoro diyebiliyor mudur.. Zoro eninde sonunda en güçlü 2. supernova olacak orası kesin de Law-Kid-Luffy üçlüsü bana kalırsa daha ön planda diğer supernovalardan. Sabaody'den beri bunu gördük.

Sırf çatıya çıktığı için Zoro'yu diğer supernovalardan ve aşağıdakilerden ayıran insanlar acaba Luffy-Kid-Law panellerine bakıp dürüstçe şu an için Law>Zoro diyebiliyor mudur.. Zoro eninde sonunda en güçlü 2. supernova olacak orası kesin de Law-Kid-Luffy üçlüsü bana kalırsa daha ön planda diğer supernovalardan. Sabaody'den beri bunu gördük.
Diyorum ben :D

Samimi bir şekilde Zoro Law'ı tokat manyağı eder diyorum. Hele ki şu kılıcı alıp haki boost aldığndan beri olay bitmiştir. Bege ile Luffy de aynı masada denk çizildi, gidip de Bege Luffy ile denktir diyen 1 tane insan evladı var mı? Şu anki durumlarına bak ya, Luffy Kid'le Law'ı aynı anda döver gibi duruyor yahu lkasjdlksajd.
Ayrıca, Luffy vs Zoro sayfası atılınca 800 bölümdür böyle çiziliyor diyor musun? Millet Zoro'nun Luffy'n,n tayfaısnda olduğuna şaşırınca aynı tepkiyi veriyor musun? Samimiyetten bahsediyoruz ya capocuğum.

Kesin değil.

---------------------
Sıralama arc bitiminde az çok belli olacaktır. Arc sonuna kadar çizilenlerin pek önemi olmuyor. Ufak şeylerden güç dengesi kurmaya çalışmayın. Bir gün sanırım üşenmezsem Oda'nın arc içlerinde güç dengesini nasıl hikayeye göre evirip çevirdiğini gösteren bir konu açmak istiyorum. Her arc tayfa veya başka karakterler kendinden güçlüye veya güçsüze hikayeye göre ya ayar verir ya da ayar yer. Mantık yoktur. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık