Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Killer bence en kötü orta sınıfa girer.Zoro'nun süpernovalar arasında rakibi olan adamın en az o kadar olması lazım.
Rakibi değil bence. Kid ve Killer yapılarından dolayı çok fazla büyük konuşuyorlar ama eğer rakibi olsaydı Zoroya karşı bu kadar ezilmezdi vs de. Kid ve Luffy'de pek rakip gibi değil. Luffy farkını çok belli etti şimdiden.

Urouge Yk3 bile alamamış biri. Üstelik yaşı da 47 48 di sanırım. Yani bu saatten sonra muhtemelen fazla güçlenmez de. Onun haricinde ben de senin gibi düşünüyorum.
Bu seride yaş olayı çok yanlış anlaşılıyor çok. Urouge iki yıl öncede 45, 47 yaşındaydı Novalar Pacifista karşısında yok oluyordu. Bu seride kaç yaşındaysan değil kaç yaşında denize açıldıysan görüp geçirdikçe güçleniyorsun. Urouge Prime döneminde falan değil yani. 4 İmparatordan en genci Shanks. Ama Yeni Nesilden Sayılan Teach diyeceklerim bu kadar.

Bu seride yaş olayı çok yanlış anlaşılıyor çok. Urouge iki yıl öncede 45, 47 yaşındaydı Novalar Pacifista karşısında yok oluyordu. Bu seride kaç yaşındaysan değil kaç yaşında denize açıldıysan görüp geçirdikçe güçleniyorsun. Urouge Prime döneminde falan değil yani. 4 İmparatordan en genci Shanks. Ama Yeni Nesilden Sayılan Teach diyeceklerim bu kadar.
Ben yine de oda'nın bu karakteri yonkou seviyesine getireceğini düşünmüyorum. Hatta sağ kol kıvamına gelirse öpüp başına koysun.

Dressrosa Law yıkıklığın kitabını yazdı. Kid değil hiçbir karakter o duruma düşmez şu saatten sonra. Ama Luffy'e rakip olması da zor duruyor şu saatten sonra. Teach ve Sakazuki varken başka bir düşmanı daha aradan çıkartacak vakit kalmadı. Hem seri için böyle bir vakit yok hem de serinin içinnde her şey çok hız kazandığı için tayfanın da böyle bir süresi yok.
Hele o sandalyede oturduğu bi sahne vardı baby5 dalgs geçiyordu neydi o öyle yav :D

WG'deki heriflerin en sinir bozucu yanı ciddi bir üslup ile yazmaları.Adamlar Zoro'ya Goku aldırtıyorlar ama on paragraf yazı döşüyorlar altına.
Oraya bir gireyim dedim. Milletin yorumlarını okuyunca Kfdeki elit bir yazar gibi hissettim kendimi dedimki Smoker'ın üyeliğini onaylamadıkları Otamatikmen Vg'ye düşüyor. O kadr leş

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık