Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Zoro, Wanodan oradaki tüm kılıç ustalarının üzerinde bir güçle çıkacak. Burası kesin gibi bir şey. Bunun aksi bir tek dressrosada fujiye karşı oldu sanırım. O da normal şuan. Ama Wanoda fuji yok. Zoro denjiro, inu, neko, kawa, ashura, kingi geçebilir orada.
Zoro King hariç Wano'daki tüm kılıç ustalarının üstü gibi duruyor.King'le de kapışırsa görürüz.

Zoro King hariç Wano'daki tüm kılıç ustalarının üstü gibi duruyor.King'le de kapışırsa görürüz.
Ben de öyle düşünüyorum. Adam queeni falan iplemiyor üstüne slash atıp posta koyuyor. Kaptan süpernovaları avlıyor falan. Şuanki seviyesi 2. komutan gibi duruyor. Muhtemelen kingi indirip sağ olur. O da şöyle olabilir, marco bunları yukarı taşırken king saldırır. Marco ayakları ile zoroyu tuttuğu için savunma yapamaz, zoro sen beni tepede bir yere bırak kaidoya git der. Çünkü kingin kılıç yetenekleri olduğunu görür ve onla dövüşmek isteyebilir. Sonra gelsin king vs zoro. Kingi kan revan içinde yener. Law gelir yarasını beresini içinden atar. Marco gelip iyileştirir yürür kaidoya falan.

Ben de öyle düşünüyorum. Adam queeni falan iplemiyor üstüne slash atıp posta koyuyor. Kaptan süpernovaları avlıyor falan. Şuanki seviyesi 2. komutan gibi duruyor. Muhtemelen kingi indirip sağ olur. O da şöyle olabilir, marco bunları yukarı taşırken king saldırır. Marco ayakları ile zoroyu tuttuğu için savunma yapamaz, zoro sen beni tepede bir yere bırak kaidoya git der. Çünkü kingin kılıç yetenekleri olduğunu görür ve onla dövüşmek isteyebilir. Sonra gelsin king vs zoro. Kingi kan revan içinde yener. Law gelir yarasını beresini içinden atar. Marco gelip iyileştirir yürür kaidoya falan.
Gayet makul.Ben de Sanji'nin Maria'dan kurtulmadan önce 1,2 bölümlük çerez tadında King-Marco,Zoro-Queen bekliyorum.Sonrasında ise Marco üste çıkarken bizim ikili King-Queen ile savaşır.

Kinge en güçlü 2. kılıç ustası vasfı çok yakışır.
Shanks en güçlü 2. kılıç ustası. King belki ben en güçlü 10 Kılıç ustasından biriyim gibi bir şey söylerse efsane olur. En azından zoro için en güçlü 10a girdi denebilir. Bir bakalım kimler var.

1. mihawk
2. shanks
3. fuji
4. ray
5. bogat
6. shiryu
7. king
8. smooti
9. vista
10. elbaftan birisi

gerçi shanksin tayfasında başka kılıç ustaları da var. king ilk 10da olabilir.

Shanks en güçlü 2. kılıç ustası. King belki ben en güçlü 10 Kılıç ustasından biriyim gibi bir şey söylerse efsane olur. En azından zoro için en güçlü 10a girdi denebilir. Bir bakalım kimler var.

1. mihawk
2. shanks
3. fuji
4. ray
5. bogat
6. shiryu
7. king
8. smooti
9. vista
10. elbaftan birisi

gerçi shanksin tayfasında başka kılıç ustaları da var. king ilk 10da olabilir.
Ben böyle olduğunu düşünmüyorum. Ray inaktif birisi öncelikle. Shiryuda şimdilik King kadar güçlü olmayabilir. Bogat soru işareti.
Shanks ise kılıç ustalığıyla ön plana çıkan birisi mi yoksa silah olarak mı kullanıyor bilmiyorum. Roger ve Wb gibi(evet wbnin bisentosuda en güçlü 12 kılıç arasında) kendine hafif ekstra güç katmak için alınmış olabilir.
Shanksın meyvesi var mıdır ne özelliği vardır muamma.
Fujide meyve bazlı bir eleman. Ama kılıç ustası gibide kafam karışık :(
Daha goroseideki kel adam var.
İlk 5te vardır King. Ashurada oynar ilk 10a

Ben böyle olduğunu düşünmüyorum. Ray inaktif birisi öncelikle. Shiryuda şimdilik King kadar güçlü olmayabilir. Bogat soru işareti.
Shanks ise kılıç ustalığıyla ön plana çıkan birisi mi yoksa silah olarak mı kullanıyor bilmiyorum. Roger ve Wb gibi(evet wbnin bisentosuda en güçlü 12 kılıç arasında) kendine hafif ekstra güç katmak için alınmış olabilir.
Shanksın meyvesi var mıdır ne özelliği vardır muamma.
Fujide meyve bazlı bir eleman. Ama kılıç ustası gibide kafam karışık :(
Daha goroseideki kel adam var.
İlk 5te vardır King. Ashurada oynar ilk 10a
Fuji meyve bazlı eleman mı ? Gönül gözü açık karşim benim :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık