Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Süper Kahraman Filmleri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Filmleri Nasıl Değerlendiriyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    170
Evet öyle oldu.

Benim en sevmediğim süper kahraman filmi Wonder Woman 1984. Ne izledim lan ben demiştim. Marvel'dan da Eternals bayağı kötüydü.
İlk filmi izlemiştim çünkü, Gal Gadot çok güzel kadın ama 2. filmi izlemedim çok fazla kötülediler filmi ve ben de izlemedim. İzlediğim en kötü film, adı lazım değil ama Batman ve Superman'in analarının isminin Marta olduğu ve Batman'in, Superman'i lavaboyla dövdüğü film.

İlk filmi izlemiştim çünkü, Gal Gadot çok güzel kadın ama 2. filmi izlemedim çok fazla kötülediler filmi ve ben de izlemedim. İzlediğim en kötü film, adı lazım değil ama Batman ve Superman'in analarının isminin Marta olduğu ve Batman'in, Superman'i lavaboyla dövdüğü film.
Gal Gadot'un oyunculuğu berbattı ya. Böyle bazen mal mal bakıyor 🤣

O film idare eder ya Doomsday falan hoşuma gitmişti. O ikisinin karşılaşması saçma geliyor bana zaten. Usopp-Roger karşılaşması gibi bir şey.

Gal Gadot'un oyunculuğu berbattı ya. Böyle bazen mal mal bakıyor 🤣

O film idare eder ya Doomsday falan hoşuma gitmişti. O ikisinin karşılaşması saçma geliyor bana zaten. Usopp-Roger karşılaşması gibi bir şey.
Oyunculuğu kötü olabilir ama çok güzel kadın. Aquaman abinin kaslarını izleyecek değilim ya. Gal Gadot'un güzelliğini izledim işte fena mı :)
Hakim değilim çizgi roman kültürüne ve çok sığ bir eleştiri benimki farkındayım ama Superman ile Batman, hangi şartlar altında olursa olsun vs atamamalı. Bu yüzden çok kötü bence.

Oyunculuğu kötü olabilir ama çok güzel kadın. Aquaman abinin kaslarını izleyecek değilim ya. Gal Gadot'un güzelliğini izledim işte fena mı :)
Hakim değilim çizgi roman kültürüne ve çok sığ bir eleştiri benimki farkındayım ama Superman ile Batman, hangi şartlar altında olursa olsun vs atamamalı. Bu yüzden çok kötü bence.
Mera vardı orada fena değildi. Şaka maka çok fazla güzel kadın yok DC'de.

Ya çok iyi oluyor yada çok kötü. Ortası yok. Yılla, zamanla alakalı da değil hani. Nerede 2005 Constantie nerede 2021 Venom 2.

İzlerken keyif alıyorum, altında başka bir sebep aramıyorum bu filmlerde.

Thor hep favorim oldu, yaş ilerledikçe eskisi gibi keyifle izlemesem de yşne de tadı tuzu var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık