Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Succession (2018-2023)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 80.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 3 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    15
Güzel bitti bu harika diziye yakışır son olmuş. Kendall dan bir bok olamayacağını olamayacağını teee ilk sezondan beri biliyorduk. Tom dan olur mu ? Yoo ama shiv ile en azından şirketi yönetirler. Romulus zaten milflere bakıp asılacak ömrü boyunca,en büyüklerini tanıyan da yok. Sırf babalarının mirası için ken olur mu diye baktığımız da olmayacağını gördük onda ki koltuk hırsı sadece beceriksiz plansız olduğunu anlatmaya gerek yok. Her anlamda kaliteli diziydi öylede bitti.

şunu da bırakayım.

Güzel bitti bu harika diziye yakışır son olmuş. Kendall dan bir bok olamayacağını olamayacağını teee ilk sezondan beri biliyorduk. Tom dan olur mu ? Yoo ama shiv ile en azından şirketi yönetirler. Romulus zaten milflere bakıp asılacak ömrü boyunca,en büyüklerini tanıyan da yok. Sırf babalarının mirası için ken olur mu diye baktığımız da olmayacağını gördük onda ki koltuk hırsı sadece beceriksiz plansız olduğunu anlatmaya gerek yok. Her anlamda kaliteli diziydi öylede bitti.

şunu da bırakayım.
Hiçbirine kalmayıp damat gibi bir amipe kalması da ne bileyim. :( Ayrıca bence aralarında en iyileri Kendal'dı. Shiv büyük kahpelik yaptı. Sonda değil oyunu başta verse zaten Kendall'ındı dükkan. Ama hiçbirnde babalarındaki özelikler gücü yönetibilecek kumaş falan yoktu. 3ü bir araya gelip babalarını indiredebilirlerdi o kadarı dahi yoktu aslında birbirlerinin olmasını istemedikleri içinde böylede oldu.

Seriyi bir de Shakespeare'ın King Lear'ını okuduktan sonra izlemek gerekiyor bence. Aralarındaki bağlantıyı görmek, diziden alınan hazzı bir tık arttıracağına inanıyorum. Brian Cox'un King Lear'ı tiyatroda da canlandırmış olması, serideki takdir edilesi performansının arkasındaki küçük nedenlerinden biri olsa gerek. Sarah ve önceki mesajlarda belirtildiği gibi Kieran da - Brian ve Jeremy almıştı çünkü - bir ödül alır umarım bu performanslarından ötürü.

Vakit bulup daha yeni bitirebildim. İzlediğim en iyi dizilerden biri, Shiv için yorum yapmıyorum. Kaliteli dram sevenler izlesin.

şunu da bırakayım.
Tom şirketin hissedarı değil. Satış olduğu için Shiv de artık hissedar değil. Tom'un CEO olmasının da bir numarası yok. Lucas onu kovup yerine başkasını getirebilir, Tom ağzını bile açamaz. Shiv eğer Kendall'ın tarafını tutsaydı halen hissedar olacağı için şirkette söz sahibi de olurdu.

Tom şirketin hissedarı değil. Satış olduğu için Shiv de artık hissedar değil. Tom'un CEO olmasının da bir numarası yok. Lucas onu kovup yerine başkasını getirebilir, Tom ağzını bile açamaz. Shiv eğer Kendall'ın tarafını tutsaydı halen hissedar olacağı için şirkette söz sahibi de olurdu.
Shiv'in hamlesini mantıklı buluyorum, Kendall ve Roman ile o şirketin yürüyeceğinden emin değilim. Logan öldükten sonra o şirkette kalmanın bir anlamı da kalmadı. Tom'un CEO'luğuna sembolik bakıyorum ama kağıt üzerinde her şey dediğin gibi.

Batması olası bir şirkette hissedar veya söz sahibi olmak, bu kadar önemli bir şey olmamalı.

Son düzenleme:
Vakit bulup daha yeni bitirebildim. İzlediğim en iyi dizilerden biri, Shiv için yorum yapmıyorum. Kaliteli dram sevenler izlesin.

Shiv iyi mi yaptı kötü mü bilmiyorum ama Kendall yönetemeyeceğinin sinyallerini verdi.Sonuç olarak en doğru kararı vermiş oldular.Çünkü Logan ölmeden önce satmaya karar vermişti.Medya işinin yavaş yavaş etkisini kaybedeceğini farkedip yüksekten satacaktı.Nitekim öyle de oldu rakamı da arttırmayı başardılar sonra isveçlinin kişiliğinden ötürü çark ettiler.Koskoca anlaşmada böyle şeylere takılmamaları lazımdı Logan olsa umursamazdı bence.

Shiv iyi mi yaptı kötü mü bilmiyorum ama Kendall yönetemeyeceğinin sinyallerini verdi.Sonuç olarak en doğru kararı vermiş oldular.Çünkü Logan ölmeden önce satmaya karar vermişti.Medya işinin yavaş yavaş etkisini kaybedeceğini farkedip yüksekten satacaktı.Nitekim öyle de oldu rakamı da arttırmayı başardılar sonra isveçlinin kişiliğinden ötürü çark ettiler.Koskoca anlaşmada böyle şeylere takılmamaları lazımdı Logan olsa umursamazdı bence.
Kendall başta olsa şirket yine onların elinde olacaktı. Şimdi hissedar değiller, yarın Lucas bunlara tekmeyi vursa hiçbir hakları yok.

Kendall başta olsa şirket yine onların elinde olacaktı. Şimdi hissedar değiller, yarın Lucas bunlara tekmeyi vursa hiçbir hakları yok.
Lucas ile bir alakaları kalmadı zaten hepsi satıp çıkmış oldular.Shiv kocası yüzünden alakası var ama onun da bir söz hakkı yok kocasını manipule edip istediğini yaptırabilir en fazla.Kendall kalsa şirket ellerinde olacaktı tamam ama 10 sene sonra satmaya kalksalar tüm hisseleri 195’ten değil onda birinden okuturlardı en fazla bu yönetimle.Satmasalar bile şirketin değeri beşte birine onda birine düşerdi yani.Logan bile işbilir adam olmasına rağmen sektörün eskisi gibi olmadığını gördü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık