Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Succession (2018-2023)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 80.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 3 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

Yayınlayan Kanal: HBO
Sezon Sayısı: 3
IMDb Puanı: 8.8
Türü: Dram
Durumu: Tamamlandı
Baş Roller: Nicholas Braun, Brian Cox, Kieran Culkin

Roy ailesi, dünyanın en büyük medya ve eğlence şirketini kontrol etmektedir, ancak ailenin babası şirketten ayrılma kararından vazgeçip geri dönünce, ailedeki herkesin hayatı değişir.

Kişisel yorumum: Tek kelime ile muazzam bir dizi. Konu, oyunculuklar, atmosfer. Adamlar gerçekten dört dörtlük bir iş yapmış. Dizide çok fazla karakter olduğundan başlarda ısınmakta zorlanabilirsiniz, ama birkaç bölüm sonra konuyu kavrayınca su gibi akıyor. Ayrıca dizide hiç flashback sahnesi yok ve görmediğimiz bir sahnede yaşanmış bir şey sonradan önümüze çıkmıyor. Yani ekranda ne görüyorsak, konu onun üzerinden ilerliyor. Dram türü sevenlere tavsiye derim.

Son düzenleme:
Şimdiye kadar izlediğim en iyi dizi olarak nitelendirmekte hiç sakınca görmüyorum. Muhteşem bir iş. #teamkendall#

HBO'nun en billurlu işlerinden biri. Ne kadar izlediğimi hatırlamıyorum ama bir noktadan sonra yeterli devam etme isteğini kendimde bulamayıp milletin yorumlarını okumaya kısa kısa sahneler izlemeye başlamıştım ne oluyor vs diye. Tarzını severseniz feci sarar diye tahmin ediyorum. İntrosu da öyle şahane bir şey ki gelmiş geçmiş en iyi 3-5 dizi intorsundan biridir diyebilirim rahatlıkla.

Şuna bakar mısınız ya

İlk sezonu bitirdim.Hakikaten sağlam diziymiş.Abartı yok gerçekten yaşandığı hissiyatını aldım.Eminim bu ultra zengin bir ailenin biyografisi gibi birşey değişiklik yapmışlardır.Bunların büyük bir kısmı gerçekten yaşanmıştır izlenimini aldım.Oyuncular çok iyi özellikle de Brian Cox.Bu adamı çok Hollywood filminde yan rollerde görmüştüm daha önce.Hollywood yüzünden bu tip oyuncuların ne kadar büyük oyuncu olduğu pek anlaşılmıyor gibi geliyor bana yıldızlar ön plana çıkarıldığı için.

Şimdi bir kere dizi başlayınca Kendall karakterininin iş dünyasında aşmış ayarlar verecek bir adam olacağı beklentisiyle başlıyorsunuz galiba diğer dizilerden alışmışız.Hani bu ultra zenginlerin dünyası bambaşka ama ultra zenginler diye para saçmıyorlar rahat bir yaşam sürüyorlar sadece.Biz olsak neler hayal ederdik.Baba kötü bir baba evet aile dramı hepsi arıza olmuş ona girmeyeceğim ama iş konusuna gelince baba cidden kurt işinin zirvesi resmen.Boşa kurmamış imparatorluğu.Adamlara yüksek fiyattan satacaklarken karşı tarafın neşeli ruh hali olmasından kıllandı ve satmayı reddetti tecrübeye bak. :) Birkaç yerde iyi kahkaha attım onun sahnelerinde. - Ben 10 tane başkan gördüm bundan stajer olur. :D Öbürü de şeydi havuza bodoslama atlayan bu adamdan tavsiye alacaktım diyor haha.İsimler çok oturmadı diğer karakterlerde garip onlara girmiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık