Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Succession (2018-2023)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 80.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 3 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    15
Bu dizi hakkında gördüğüm en iyi yorum ; The Office x Game of Thrones. Başka söze gerek yok.

HBO'nun en billurlu işlerinden biri. Ne kadar izlediğimi hatırlamıyorum ama bir noktadan sonra yeterli devam etme isteğini kendimde bulamayıp milletin yorumlarını okumaya kısa kısa sahneler izlemeye başlamıştım ne oluyor vs diye. Tarzını severseniz feci sarar diye tahmin ediyorum. İntrosu da öyle şahane bir şey ki gelmiş geçmiş en iyi 3-5 dizi intorsundan biridir diyebilirim rahatlıkla.

Şuna bakar mısınız ya
Buradan alınmış gibi. Beste ise muazzam.

İlk sezon çok iyiydi de sonra hafiften düşüşe geçmiş sanki kendini biraz tekrarlar gibi geldi bana.Birde bir eleştirim olacak en başta olabilir diyordum da küfür işini cidden abartmışlar.Hadi diğerleri neyse de asistan patronu Kendall’a gidiyorum derken basıyor küfrü öyle izin alıp gidiyor yok artık ya bu tarz şeyler inandırıcı değil işte. :D
Açık ara izlediğim en iyi dizi Succession. Aksiyonu düşük olduğundan belki öyle gelmiştir. Bol bol karşılıklı diyolaglar üzerine kurulu. Belki fitili ateşlediğinden benim de en beğendiğim 3.sezon oldu. Final bölümü sonundaki olayda resmen havalara zıpladım. Hiç hazırlıklı olmadığım bir yerden vurdu.

Üçüncü sezon en iyisiydi bence. Dizi her sezon üstüne koymuş. Bunu da bitirdiysen benzer tarzda Billions var, onu izle.
Açık ara izlediğim en iyi dizi Succession. Aksiyonu düşük olduğundan belki öyle gelmiştir. Bol bol karşılıklı diyolaglar üzerine kurulu. Belki fitili ateşlediğinden benim de en beğendiğim 3.sezon oldu. Final bölümü sonundaki olayda resmen havalara zıpladım. Hiç hazırlıklı olmadığım bir yerden vurdu.
Kendall o şekilde hamle yapınca babası güldü.O yüzden o hareketin de babasının kontrolünde planlı olduğunu sanmıştım.Yatırımcılar onun düşmesini istedi çünkü.Ama galiba durum düşündüğüm gibi değil. @Smoker fb yok diyordun bunların gizliden anlaşma yaptıkları fb verilebilir.

Aksiyonu düşük değil. Boar on the roar sahnesindeki aksiyon John Wick filmlerinde yok.

Aksiyonu düşük değil. Boar on the roar sahnesindeki aksiyon John Wick filmlerinde yok.
Kavga dövüş anlamında söylemiştim. Yoksa taktik savaşları olarak aksiyonu diğerlerine bin basar. Kendall bir zayıflık abidesi, Logan sa 70 yaşında tam bir kurt. Kendall'ın istikrarsız ve kontrolsüz olması Logan için tehlike. Umudumu kaybetmiyorum onunla ilgili.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık