Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Succession (2018-2023)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 80.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 3 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    15
final sezonu izlemedim ama 10/10 dizi kusursuz
Yemiyor. Ultra zenginlerin hayatının anlatıldığı bir dizide paranın adı geçmiyor, kaliteyi düşün.
Bir şans vereceğim artık kendisine. Dikkatimi çok çekiyor ama ilgimi hiç çekmiyordu. Son sezonuyla da deliler gibi ödül alınca artık ilgimi de çekmeye başladı.

İlk bölüm beni çekmemişti. Saldım o yüzden. Belki ileride tekrar bakarım. Mad Men ile karşılaştıracak kadar izlemedim ama Mad Men fevkaladeydi gerçekten. Mesela aynı şekilde The Sopranos da çok övülür ama beş bölüm izlesem de henüz beni içine alamadı.
Mad Men sevemedim bende hiç. Çok bayıyordu beni. Succesion vibe alıyorum ve korkuyorum o yüzden. :D The Sopranos ise candır. Tony Soprano karakteri tek bölümde almıştı beni içine.

Bu dizi yine bir dünya ödül aldı. Bu kadar mı iyi ya?

Bir dönem Mad Men vardı. Durmadan ödülleri silip süpürürdü. Tam o vibe alıyorum. Bazı kısımlarda hak yiyor mu acaba ödül konusunda.
Dizinin bu kadar başarılı olmasının sebebi kadroda kötü oyunculuk sergileyen yok.En iyi erkek oyuncu en iyi kadın oyuncu ödüllerini alıyorlar ama o ödülü kadrodaki hemen hemen her oyuncu alabilir.Dizi öyle hayal dünyasından kesitler sunmuyor Holywood klişeleri de yok.Dizide terbiyeli,onurlu,merhametli insan sayısı bir elin parmağını geçmez :D Karakterleri tüm çarpıklıkları ve eksiklikleriyle olduğu gibi yansıtıyor.Diziye kendini kaptırınca içlerinden en karaktersizi acaba hangisi diye düşünmeye başlıyorsun ve o karakter favorin oluyor :D Smoker'ın da dediği gibi dizi zengin bir medya imparatorluğu ailesinin içinde dönen olayları anlatıyor ama parayı zenginliği ön plana çıkaracak gözüne sokan çok şey görmüyorsun.Sadece arada 4 milyar dolara 4 dolar muamelesi yapıyorlar o kadar da olur:)

Severek izleyip bitirmiştim. 1 sezon daha olsa da izlesem dediğim dizilerden oldu. Kendall reis ödül töreninde de ödül alamamış bu da üzdü. Hem dizide hem gerçek hayatta ne çektin be reiss

2. sezon bitti ve yapabileceğim tek yorum şu Connor Roy politikaya çok genç yaşta ilgi duydu .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık