Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Steam Kur Krizi

Necrosmith biraz Vampire Surviver arındırıyor.
Defense Grid mantığı hoş ama geçenlerde biri daha önermişti grafikleri çok hoşuma gitmedi.,
Gemcraft tam olarak istediğim şekilde fakat bu fiyatları bu grafikte bir oyuna vermem gibi geldi.
Sanctum hoşuma gitti ekledim. Gemcraft ile aynı para ama bu hakediyor gibi .
Creeper World güzele benziyor ekledim.
They are billions Bak en beğendiğim bu oyun oldu şu ana kadar.
Dungeon defenders @Aang oynuyor galiba başrolde :fool:
BloonsTD6 200 TL edermi bilemedim. Ama detaylıca bakacağım güzel görünüyor.
Kingdom Rush Bunu mobilde oynuyordum bak bu kadar serisi var. Toplu paketi varsa bunu kesin alayım.
Gemcraftın 2. oyunu daha ucuzdu galiba ona bir bak 20 lira falandı BloonsTD6 ise en popüler tower defense oyunu seversen abartısız yüzlerce saat oynayabilirsin ama 200 tl bana bile fazla geldi 10 küsür liraya almıştım

Castlevania: SoTN halefi diyebileceğimiz bir metroidvania yok mu ya? O tadı bir Castlevania Ds oyunlarından aldım. Onlara benzeyen platform oyunları da pek sarmadı. 8-bit grafikli olmayan ama 2d bildiğiniz oyunlardan önerirseniz şu indirim günlerinde bir değerlendirmek isterim.

Şehir savunma olarak oynadığım en iyi oyun They are Billions'dı. Mutlaka bak derim hikaye modu da var.
Laugh tale de önerdi alacağım o oynu ben de baya beğendim.

Castlevania: SoTN halefi diyebileceğimiz bir metroidvania yok mu ya? O tadı bir Castlevania Ds oyunlarından aldım. Onlara benzeyen platform oyunları da pek sarmadı. 8-bit grafikli olmayan ama 2d bildiğiniz oyunlardan önerirseniz şu indirim günlerinde bir değerlendirmek isterim.
Alucard varsa alacağım ama yok sanırım

Ekli dosyayı görüntüle 1331

Benim şimdiki liste bu, eklemeler ve çıkarmalar olabilir
Sea of thieves'ı baya hevesli hevesli aldım ama bilgisayar kaldırmıyor :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık