Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Steam Kur Krizi

Zombie Army Trilogy
Back 4 Blood
Embr
Castlevania: Lords of Shadow 2 Digital Bundle
Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition
Killing Floor 2
Lamentum
Hellblade: Senua's Sacrifice Launch
How to Survive 2
Blair Witch Deluxe Edition
LEGO Batman Trilogy
Bendy and the Dark Revival
Darkness II (ROW)
Strange Brigade
Batman: Arkham Collection
Inscryption
Limbo
Amnesia : The Bunker
Need For Speed : Payback

Bunlar indirimde görüp aldığım dolara geçtikten sonra birdaha bu fiyata almanın imkansız olduğu oyunlar sağda solda oyun listelerine bakıyorum acaba görmediğim güzel farklı bir oyun var mı diye bu sebepten bende paylaşayım dedim.

Zombie Army Trilogy
Back 4 Blood
Embr
Castlevania: Lords of Shadow 2 Digital Bundle
Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition
Killing Floor 2
Lamentum
Hellblade: Senua's Sacrifice Launch
How to Survive 2
Blair Witch Deluxe Edition
LEGO Batman Trilogy
Bendy and the Dark Revival
Darkness II (ROW)
Strange Brigade
Batman: Arkham Collection
Inscryption
Limbo
Amnesia : The Bunker
Need For Speed : Payback

Bunlar indirimde görüp aldığım dolara geçtikten sonra birdaha bu fiyata almanın imkansız olduğu oyunlar sağda solda oyun listelerine bakıyorum acaba görmediğim güzel farklı bir oyun var mı diye bu sebepten bende paylaşayım dedim.
Neredeyse hepsini aldım sağ ol :D

Ben Game Pass ile 70 saat oynadım. 10 üzerinden 6 veya 7 eder bence. Steam'e bakarsan son 30 gündeki inceleme puanı %56. Senin deneyimin daha iyi olmayacak diye bir şey yok ama önermem.
Ömürlük oyun falan diyorlardı. Daha önce Fallout oynadım ve en sevdiğim oyunlardan birtanesiydi. Sen bu tarz oyuna alışık olmayan birisi olarak mı bu yorumu yapıyorsun ?

Ömürlük oyun falan diyorlardı. Daha önce Fallout oynadım ve en sevdiğim oyunlardan birtanesiydi. Sen bu tarz oyuna alışık olmayan birisi olarak mı bu yorumu yapıyorsun ?
bethesda oyun motorunu cilalayıp süsleyerek Creation Engine 2 ile fallout-skyrim oyunlarının 1-1 kopyasını uzayda geçeni olarak sundu.oyun motoru sözde güncel ama hala npc hareketleri-inventory yapısı-herhangibir kapıdan girişte loading ekranı zerre değişim yok.gezegenlerin hepsi birebir copy-paste.abartma değil cidden öyle.fallout u sevdiysen işte bunu fallout dlc si olarak düşünebilirsin.remastered hali.

Skyrim'e 800 saat gömdüm. Oblivion'u çok oynadım yine. Fallout 4 benim için dandik ama Obsidian'ın New Vegas'ını çok severim. Starfield haberlerini burada benim kadar takip eden yoktur, yıllardır beklediğim bir oyundu. IGN 7/10 verdiği zaman bu incelemeci ne saçmalıyor diye düşünmüştüm meğer çok bile vermiş.

Skyrim'e 800 saat gömdüm. Oblivion'u çok oynadım yine. Fallout 4 benim için dandik ama Obsidian'ın New Vegas'ını çok severim. Starfield haberlerini burada benim kadar takip eden yoktur, yıllardır beklediğim bir oyundu. IGN 7/10 verdiği zaman bu incelemeci ne saçmalıyor diye düşünmüştüm meğer çok bile vermiş.
Dalga geçmek için fallout 5 diyorlar ama falloutun tırnağı olamayacak bir oyun

Oynamadığın fallout oyunu varsa hepsi indirimde haberin olsun

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık