Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Star Wars Serisi (1977-)

Sevdiğiniz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    148
Ayrıca tüm SW külliyatının tamamından daha değerli daha özel olan Obi-Wan reisin ankette geride kalmış olmasını esefle kınıyorum.

Yapmazlar ama son 3leme yerine eli yüzü düzgün bir şey yapılabilirdi. Yoda, Qui Gon Jinn, Cont Dooku, Asajj Ventress, Revan, Darth Bane, Darth Plagueis vs çok karizmatik ve hayatı bilinesi karakterler. Kalın yazdıklarım bile başlı başına dizi-film konusu.

Edit: Ezra Bridger'da benim ilgimi çeken ve sonrasını merak ettiğim karakterlerden.

Yapımcı mal olmasa son SW üçlemesini çok uzun bir zaman dilimi öncesinde yeni karakterler bambaşka bir dünya düzeni ve hikayeler eşliğinde işlerdi. Etrafta sith ve jedilerin kol gezdiği ortamda aşk savaş dram aksiyon ihanetin dibine vurup oradan yürüseler serinin itibarını zedelemeden minimum 6 film + sürüsüne bereket dizilerle genişletirlerdi evreni. Herkes de ayıla bayıla izlerdi.

Yapmazlar ama son 3leme yerine eli yüzü düzgün bir şey yapılabilirdi. Yoda, Qui Gon Jinn, Cont Dooku, Asajj Ventress, Revan, Darth Bane, Darth Plagueis vs çok karizmatik ve hayatı bilinesi karakterler. Kalın yazdıklarım bile başlı başına dizi-film konusu.

Edit: Ezra Bridger'da benim ilgimi çeken ve sonrasını merak ettiğim karakterlerden.
Böyle bitmiş serilerde zaten kurtarılmış olan evren tekrar kurtarılmaya çalışıldığında işler saçmalaşıyor. Standart fazla açılmadan hiç bilinmedik karakterler üzerinden seriler çıkabilir.

Mesela Finn karakteri çok hoşuma gitmişti ama karakteri Rey diye bağırıp duran bir salaktan başka bir şey yapmadılar. Onun gibi bir askerin karşı tarafa geçişini anlatan bir seri gelebilir.

Mesela Finn karakteri çok hoşuma gitmişti ama karakteri Rey diye bağırıp duran bir salaktan başka bir şey yapmadılar. Onun gibi bir askerin karşı tarafa geçişini anlatan bir seri gelebilir.
Başta farklı planlamışlar ama arkadaşın her anlamda renkli kişiliği gidişatı değiştirdi diyorlar.
Yeni serideki net en iyi karakter.
Tam Akainu.

Revan Bane Plagueis diyorum başka bir şey demiyorum. Sithler bu serinin göz bebekleri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık