Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Sir Crocodile @Hidalg0 @Skywalker @Lucky Luke Bakın Dünya üzerinde şu dörtlüyü bir araya getirebilecek tek ismin Ronaldo olması bile yeterli bir neden Ronaldo>Messi demek için...
Şimdi Ronaldo-Messi kıyası yapılıyor şu Dünya kupası özelinde, bir kere Ronaldo Messi'den 2 yaş büyük.

Bu da bu yaşta ki oyuncular özelinde dezavantaj, Messi bile daha genç olmasına rağmen tam anlamıyla eski formunda değil. O çevikliği, hızı azalmış. Hala yapıyor iyi şeyler ama o yetenekle de normal yapması.

Ronaldo ise bir mit...

Adamın yaptığı her hareket bir noktada popülerlerleşiyor, konuşuluyor. 37 yaşındaki ve 35 yaşında ki Messi'yi tartışmak şu noktada anlamsız. Zirve dönemleri üzerinden yorumlanır, tartışılır. Tabi bu noktada da bir fikir üzerinde birleşilmez o ayrı mesele...

Ben bu iki oyuncuyu da severim, fakat bana hitap eden zirve dönemlerinde izlediğim Ronaldo'dur. Çok farklı bir hava veriyordu izlerken...

Messi diyenler ;
Fatih Terim , gerçek Ronaldo , Klopp , Guardiola , Maldini , Diego Simeone ve daha sayılamayacak kadar fazla ünlü futbolcu ve teknik direktörler.
Ronaldo tarafı ;
@Montana , Melih Gökçek , iShowSpeed , Erol Bulut , Ertem Şener , Berkcan Güven , Mia Khalifa , Futbolu maçkolikten takip edenler, Real Madrid ve Manchester United fanları

diyecek bir şey yok bu adam en çok Türkiye'de Filistin'e yaptığı yardım yapıyor diye seviliyor o yüzden Türkiye sınırları içerisinde anketleri kazanması çok normal.

Messi diyenler ;
Fatih Terim , gerçek Ronaldo , Klopp , Guardiola , Maldini , Diego Simeone ve daha sayılamayacak kadar fazla ünlü futbolcu ve teknik direktörler.
Ronaldo tarafı ;
@Montana , Melih Gökçek , iShowSpeed , Erol Bulut , Ertem Şener , Berkcan Güven , Mia Khalifa , Futbolu maçkolikten takip edenler, Real Madrid ve Manchester United fanları

diyecek bir şey yok bu adam en çok Türkiye'de Filistin'e yaptığı yardım yapıyor diye seviliyor o yüzden Türkiye sınırları içerisinde anketleri kazanması çok normal.
messi diyenler @Whitebear D . başka birini yazmama gerek yok

Yorumun üstüne avatara bakınca epik oluyor
Japonya-İspanya maçı sonrası Hajime hoca vardı avatarda. Kore-Portekiz maçı sırasında ise Kore ile alakalı bir görsel. Messi'nin maçı olduğu gün de Messi var. Desteklediğim takımlarla alakalı avatar kullanıyorum.

Epik herhangi bir durum olmadığı gibi sıradan bir durum bana kalırsa. Son olarak tekrar yazayım hazır avatarda Lewa varken: tartışmaya mahal yok, Messi en iyisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık