Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pedro genel olarak şuana kadar kötü performans sergiledi ama hem uzun süre sakatlıktan çıkmıştı hem de çalışkan izlenimi vermişti bana biraz zaman tanıdıktan sonra takıma daha fazla katkı vereceğini düşünüyordum sakatlanması kötü oldu.
Sağlığı adına üzüldüm ya kötü oldu adama tez zamanda iyileşir inşallah. Yoksa futbol olarak sözleşmesi eline verilip gönderilmiş olsa zerre iplemezdim. Katkısı yoktu adamın. Olmadı bizde.

Sağlığı adına üzüldüm ya kötü oldu adama tez zamanda iyileşir inşallah. Yoksa futbol olarak sözleşmesi eline verilip gönderilmiş olsa zerre iplemezdim. Katkısı yoktu adamın. Olmadı bizde.
King de aynı şekilde zorlandı yani zaman vermek gerekiyordu bence, dünya kupası sonrası performansını merak ediyordum açıkçası pedronun da olmadı

Sol bacak daha zayıf görünüyor. Bana da montaj gibi geldi.
Açıyla da ilgisi var. Bu arada ışıktan kaynaklı da bu kadar şiş gözüküyor olabilir. Yoksa şöyle bir şey.

Beşiktaş'ın altyapısındaki çocuklar kendileri özel pt tututğu için fizik olarak baya gelişiyorlar. Emirhan mesela Arda ile ile aynı yaşta olmasına rağmen fizik olarak onun üstündeydi. Birkaç tane daha Emirhan gibi oyuncu var. Semih de onlardan birisi, yetenek olarak da baya çok şey vaad ediyor. Transfer isteyen Şenol keşke altyapıya baksa, ama hazır oyuncu isteyecek illa ki.

Bu kadar olamaz montajdır lan. Değilse de direkt ensesine vurup daha uygun bir programda çalıştırmak lazım kariyerinin bitirir o saçma salak kas kütlesiyle.
Sol bacak daha zayıf görünüyor. Bana da montaj gibi geldi.
Çekim açısıyla da alakalı ama diziini katlandığında bacağı normale göre daha fazla şişiyor. Diğer bacak normal hali. Maçtaki görüntülerinde böyleydi. Tabi çekim kalitesi leş olduğu için malum...

Bunlar da resmi hesabın tweetleri.

Açıyla da ilgisi var. Bu arada ışıktan kaynaklı da bu kadar şiş gözüküyor olabilir. Yoksa şöyle bir şey.

Beşiktaş'ın altyapısındaki çocuklar kendileri özel pt tututğu için fizik olarak baya gelişiyorlar. Emirhan mesela Arda ile ile aynı yaşta olmasına rağmen fizik olarak onun üstündeydi. Birkaç tane daha Emirhan gibi oyuncu var. Semih de onlardan birisi, yetenek olarak da baya çok şey vaad ediyor. Transfer isteyen Şenol keşke altyapıya baksa, ama hazır oyuncu isteyecek illa ki.
Rıdvan ve Ersine bir anda piyango vurması Beşiktaş akademisindeki oyuncuları bir anda uyandırdı. Semih diğerlerine göre erken başladı çalışmaya çünkü 14 yaşında 19 yaşındaki adamların yanında oynamaya başladı çocuk. O yüzden fizik olarak diğerlerine göre daha iyi durumda.

İstanbul takımlarının akademilerinde potansiyeli olan gençlerin yarısından fazlası Umut Özalp ile çalışıyor. Emirhan da onunla çalışıyordu.

Aslında altyapıya bakıyor. Semihten umutlu hoca. Ben de çok umutluyum. Önümüzdeki hazırlık maçlarından en azından birinde Cenk ile birlikte şöyle bi 15 dakika falan oynasa keşke.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık