Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Spartacus (2010-2013)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 85.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 2 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    14
Bende bir sıkıntı var galiba, biten dizilerin son bölümlerini sevemiyorum. Uykusuzlukta olabilir bunun nedeni, yada frt'in avatarı :D

Gannicus'a naptılar öyle, o hareketler neydi. Sağa sola çaresiz çırpınışları falan, yakışmadı.
Spartacus desen memoliye bağladı resmen, bide o yaralarla depar atsa tam olacaktı.

Yanarak ölen elemanı görünce yakın zamanda dönen stv videosu geldi aklıma direk. Üşeniyorum şu an karşılaştırmaya da o kadar kötü değildi dimi? Kendimi kandırıyorum herhalde.
Her şeyi geçtim o kadar onurlu ayağına yatan Sezar bile şerefsizliğinin ne kadar ileri seviye olduğunu gösterdi.
Bi crassus adam gibi davranıyordu.
Aman bütün figüranları tek tek öldür, dizi bitiyor ya açık kalmasın :D

İlk 25 Dakikadayım geri kalan 25 dakikaya gönlüm razı değil izlemesem mi :(

Allah bu yapımcıların bin türlü belasını versin !

demeyin öyle la kendimi kötü hissediyorum cidden, spartacusde tık olmadı ama yorumları okuyunca içim acıdı :/

Arkadaş ne ağlattın be.Salya sümük oldum resmen burada.Spartacus,Gannicus resmen ömrümden ömür gitti.Arkadaşlar haklıymış maalesef Gannicus çarmıha gerildi(Bu sitedeki arkadaşlar değil,farklı bir forumda Gannicus Çarmıh - Türkçe Karşılığı bu- olan bi Soundtrack varmış,ben yanıltma olabileceğini söylemiştim ama değilmiş),öyle bir son hiç mi hiç yakışmadı be ona.Dizi bitti bende bittim.

Bölümün en güzel olayı
Naevia öldü beyler yihuuuu !!! :at:

Şaka bir yana iyi bir final yapmışlar. Gerek duygusal gerekse de aksiyon yönleriyle bildiğin olmuş yav. Gannicus ve Spartacus'un son vedaları özellikle iyiydi.
Ha birde şu iki eşcinsel kişinin ölmemesi bana çok dokundu yav .
Romada ise Crassus bildiğin adam öbürlerinden bir cacık olmaz. Hele Ceasar bazı şeylerin kitabını yazmış gibi hareket etti.
En sonda ise Andy reyiz'in I am Spartacus demesi ise beni alıp götürmedi değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık