Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Spartacus (2010-2013)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 85.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 2 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    14
La olum nasıl sövüyorum şuan ya acayip fena sövüyorum lan böyle iş mi olur ? Crixus nasıl kıçı kıytırık roma askerlerine gider ? Doctore bile şerefli öldü böyle olay mı olur ? O gitti ya agron ? Pezo bari onu tutaydın gece gece sinir oldum 3. sezonun sadece bölümü izledim gerisine bakmasam da olur spartacus bitmiştir abi.

Son bölüm fenaydı. Agron ve Crixus olmadı be. Artık umutlar ganicus'a bağlanmış durumda o da ölse diziyi bırakırdım zaten.

Bölüm çok güzeldi ama bazı şeyler çok hızlıydı. Hop görüşürüz kıps derken Tiberius arkadan mızrakladı koca yiğidi. La ne ara Güneyden Romaya gitti bu gavatlar da yenildiler? Süngüyü bir tek Crixus yemedi orası biraz acıydı. Caesar'ın başına neden öyle bir şey geldi onu şey edemedim de "kavgaya girdim utanıyom" dediken sonra Tiberius'un bakışına gülüyorum düşündükçe. Bir de Agron niye öyle az gösterildi onu anlamadım. Anime olsa yemin ediyorum 30 bölüm Agron'nun ölümünü izlerdik.

Crassus yalan, bölümün en başarılı iki tipi Spartacus ve Tiberus'du.

Keşke finalde Gannicus ve Spartacus'da ölmese :(
Spartaküs'ün ölüp ölmediği tam olarak bilinmiyor. Bazılarına göre savaşta cesedi tanınmaz hale geldiği için tespit edilememiş, bazılarına göre ise savaş alanını canlı terk ediyor.
Tahminimce dizide de öldürmeyecekler Spartacus'u. En sonunda Roma dışına çıkarıp sakin bir hayat yaşatacaklar adama bence.

spartakus sohpet odası kurulmuşta,anca dizinin stardaki sansurlu halini konuşuruz burda.
Hoca sen ciddi ciddi Star'dan mı izliyorsun o diziyi? :D

Bir Devin yıkılışı :agla:
Spartacus'un de bu savaşta olup gebermesini isterdim :of:
Gannicus yaşasın yeter :good:

Bak ben diğer konuda Beyazsakal'ı destekliyorum sen burda Gannicus'u.Senin yüzünden Ban yiyeceğiz :D
Ban yersemde Gannicus sayesinde(yüzünden) yiyeyim :)
Bu bölüm fena duygulandım Sparta'ya fena sövdüm :of:
Gelecek bölüm Olaylar Olaylar bekliyorum...

Hehehe bu gece Spartacus'a başlıyorum.2.Sezonun başından izleyeceğim,ne bölüm birikmiştir şimdi hehehehe.
Gerçi kriksusun öldüğü spolierını yedim ama nerde ve nasıl öldüğünü bilmiyorum(Zaten beklediğim bir şeydi ölmesi).Söyleyene ciddiyim çok pis tepki gösteririm.

Hehehe bu gece Spartacus'a başlıyorum.2.Sezonun başından izleyeceğim,ne bölüm birikmiştir şimdi hehehehe.
Gerçi kriksusun öldüğü spolierını yedim ama nerde ve nasıl öldüğünü bilmiyorum(Zaten beklediğim bir şeydi ölmesi).Söyleyene ciddiyim çok pis tepki gösteririm.
2 hafta sonra bitiyor ona göre izle :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık