Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Spartacus (2010-2013)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 85.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 2 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    14
Dizide büyük şahsiyet Jül Sezar'a büyük hakaret edilmiştir. İnşallah İtalyanlar dava açar da görürler günlerini. :/
İnşallah Crassus'a da hakaret etmezler bir şekilde. Tarihi kişilik olarak o adamı da idol bellemiş biriyim ben. Ona da bir şekilde hakaret ederlerse ben dava açarım la :/
Son sezonu izlemedim ama Iulius Sezar'ın bisexüel olduğu yada erkeklerle ilişkiye girdiği hep söylenen bir şey tabi bahsettiğiniz şey bu ise.

Son sezonu izlemedim ama Iulius Sezar'ın bisexüel olduğu yada erkeklerle ilişkiye girdiği hep söylenen bir şey tabi bahsettiğiniz şey bu ise.
Jül Sezar hakkında öyle bir şey duymamış ya da bir yerde okumamıştım daha önce. Tabi sen tarihçi adamsın, daha iyi bilirsin o kısmını da benim yakındığım bir erkekle ilişkiye girmesi değil, af edersin tecavüze uğraması. Spartaküs'ün bastırıldığı savaşlara katılıp katılmadığı bile kesin olarak bilinmeyen adamı dizide Crassus'un oğluna becerttiler ya, ne diyeyim.

Justin Tiberius, kendisine edilen küfürlerin hakkını vermeye devam ediyor. Sezar'a yazık ettiler, ama dizi tam tarihi yansıtmadığından o kadar takmaya gerek yok.

Bilmeyenler için dip not; Marcus Crassus dünya tarihi boyunca yaşamış en zengin adamdır.

Bölümü daha yeni izleyebildim ve son sahneyi her ne kadar dramatik yapmaya çalışsalar da orada benim aklımdan geçen tek şey; "fazla havalanmasaydınız başınıza bunlar gelmezdi." oldu. Yine de güzel bölümdü, final'e iki kala, bakalım son bölümleri nasıl yapacaklar :)

Justin Tiberius, kendisine edilen küfürlerin hakkını vermeye devam ediyor. Sezar'a yazık ettiler, ama dizi tam tarihi yansıtmadığından o kadar takmaya gerek yok.

Bilmeyenler için dip not; Marcus Crassus dünya tarihi boyunca yaşamış en zengin adamdır.
Aynen açgözlülüğü ile nam salmış bir adam.Yanlış hatırlamıyorsam boğazından aşağıya kaynar altın dökülerek ölmüştü ne adar ironik.

Severek izliyordum.Dizi biticek diye bölümler çok hızlı geçmeye başladı.Bu bölüm çok hızlı geçti yav.Savaş sahnelerinide becerememişler.
Birde bu yazarın allah belasını versin diyorum :D Dizideki gelmiş geçmiş en gıcık kaptığım lavuğa sezarı düttürdü ya daha birşey demiyorum.Sezar la bu sezar borumu adam Hayat boyu diktatör (dictator perpetuus) ünvanını almış,adamı ne hale getirdiler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık