Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Ace balon mu acein dovustuugu kisileri seride yenece dort bes kisi var sadece zaten bu ace gomme cabasini anlamıyorum cidden
Bakalım dediğin gibi mi?

- Jinbe: Yonko'dan 4 kişi, Amiraller'den 4 kişi. Sekiz kişi çıktı bak. Daha Jack gibi manyakları ya da Garp gibi eski efsaneleri saymadım bile. (Ace, Jinbe'yi yenememişti.)
- Smoker: En son Doflamingo'ya yenilmişti. Doflamingo'dan güçlü kaç adam olduğu bariz zaten. (Smoker ile bir dövüşleri olmadı, ama yendiğini düşünelim.)
- Teach: İki sene önceki halini baz alırsak, bu adamı Yonko ve Amiraller yenerdi. Yine Yonko adamlarını saymadım. Bundan da sekiz kişi çıktı.
- Kuzan ve Sakazuki: Sadece bu ikisi konusunda dediğin geçerli olabilir. Ki bunları yenecek adam sayısı da, dört kişiden daha fazladır.

Not: Bunlardan hariç bildiğimiz bir Doma dövüşü var. O da çok önemli bir adam değil zaten.

Gördüğün gibi gömme çabası içerisinde değilim. Ace'in süper güçlü olduğunu iddia edenler genelde Roger'ın oğlu olmasını ve 2. Tümen Komutanı olmasını örnek veriyorlar. İlkini kabul edelim. İkincisi de elde patlıyor. Beyazsakal Korsanları'nda tümenler güce göre bölünmemiş. Yani 2. Tümen Komutanı olması gücüyle alakalı bir şey değil. boş pozisyon diye, oraya yerleştirmişler. Hepsi o kadar.

1. Antiden kastın meyve güçlerini etkisi kılması ise, sanmıyorum.
2. Dönmez. Orada fikirlerine vurgu yaptı. Serinin başında bile "Ölürken söylediği sözlerle" gibi bir laf geçiyor.
3. İkisi de olabilir.
4. Evet. Meyvenin başarısız olmasının, dönüşümü kontrol edememesinden ileri geldiği düşünülüyor. Yani ne zaman ejderha olacağına karar veremiyor, meyve kafasına göre açılıp kapanıyor.
5. Normalde bir hafta ara vardı, sonraki hafta bölüm çıkacaktı. Ancak o sonraki hafta çıkacak bölüm erken gelince, ara olması gereken hafta bölüm okuduk. Doğal olarak sonraki hafta manga gelmedi, geçen hafta da derginin verdiği standart aralardan biriydi. Ondan bu kadar uzadı.
6. Çıkabilirler, ancak ben pek ihtimal vermiyorum. Dragon eğer tüm halkları kardeşçe yaşatmak istiyorsa, böyle bir oluşum yaratmış olabilir. Şahin gözlü insan ırkı olduğunu düşünmüyorum. Öyle olsadı, adamın lakabı Şahin Gözlü olmazdı. Nasıl ki Apoo'ya Uzunkol Apoo ya da Bluegilly'ye Uzunbacak Bluegilly demiyorlarsa, bu da aynı şey.
7. Bu kişiye göre değişir. En güçlülerini yazayım, anlaşalım. Marvel'da One-Above-All, DC'de The Presence.
@Will of D.
https://onedio.com/haber/marvel-evreninin-en-guclu-50-karakteri-438331

https://onedio.com/haber/dc-comics-evreninin-en-guclu-50-karakteri-439613
Şunlar var eğer tatmin ederse

Sa öncelikle hayırlı akşamlar manga takip etmeyi bıraktığım şu zamanlarda bir sorum olacaktı ilerde geçtiyse bilmiyorum gözlemdiğim kadarı sanji gözlem hakisini usta bir şekilde kullanıyor ama silahlanma hakisini net bir şekilde kullandı mı bilmiyorum sence kullanıyor mu kullanıyor ise diable jumb tekniği ile nasıl uyarlar ikisi beraber mi olur ayrı şekilde mi ?

Yonkouların yeni dünyada ne kadar hakimiyet sağladıklarıyla ilgili açıklanmış herhangi bir bilgi var mı ? Hangisinin bölgesini ne kadar genişlettiği veya en büyük alana hakimiyet sağladığıyla ilgili bir bilgi. Bir ara renklendirilmiş bir yeni dünya haritası vardı sanki. Animesindeydi yanlış hatırlamıyorsam oda onaylı mı acaba ?

1. Thanos marvel evreninde güç sıralamasında kaçıncıdır sırasına dair bir bilgi varmı yoksa sence kaçıncı sıradadır ?
2. Dof vs Jozu ?
3. Kuş kafesi Jozu'yu keser mi ?
Cevap için teşekkürler.

Sugar, Law ve Luffy'e yanaşırken Law ve Luffy'nin kendisini tanımadığını söylüyor. Law uzun süredir Doffylerleydi. Sugar ne zaman katıldı family'e bir fikrin var mı?

Sa öncelikle hayırlı akşamlar manga takip etmeyi bıraktığım şu zamanlarda bir sorum olacaktı ilerde geçtiyse bilmiyorum gözlemdiğim kadarı sanji gözlem hakisini usta bir şekilde kullanıyor ama silahlanma hakisini net bir şekilde kullandı mı bilmiyorum sence kullanıyor mu kullanıyor ise diable jumb tekniği ile nasıl uyarlar ikisi beraber mi olur ayrı şekilde mi ?
Siyah giyindiği için, kullanmışsa da görmemiş olabilir. Ayrıca Kenbonshoku Haki'de uzman seviyesinde olduğu söylenemez.

Yonkouların yeni dünyada ne kadar hakimiyet sağladıklarıyla ilgili açıklanmış herhangi bir bilgi var mı ? Hangisinin bölgesini ne kadar genişlettiği veya en büyük alana hakimiyet sağladığıyla ilgili bir bilgi. Bir ara renklendirilmiş bir yeni dünya haritası vardı sanki. Animesindeydi yanlış hatırlamıyorsam oda onaylı mı acaba ?
Bilgi yok. Animede gösterilen o sahne, tasvir etmek içindi. Gerçeği yansıtmıyor.

1. Thanos marvel evreninde güç sıralamasında kaçıncıdır sırasına dair bir bilgi varmı yoksa sence kaçıncı sıradadır ?
2. Dof vs Jozu ?
3. Kuş kafesi Jozu'yu keser mi ?
Cevap için teşekkürler.
1. Infinity Gauntlet varsa, ilk 10 içinde sayılabilir.
2. Jozu alır.
3. Kesemez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık