Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

zaknafein

big mom(büyük anne) ve wb geçmişteyken aile kurmayı isteyip tayfasını topluyor ve tayfasına ölmeden iyi bir baba mıydım diye soruyor kendisini tayfasına baba olarak görüyor acaba big mom ın adı bu babalık isteğinden mi geliyor big mom wb nin geçinemediği eski karısı ve lola ile jewelry bonney bu ikilinin terkettikleri çocukları mı?

@Smoker San
Dofy K. haki kullandığına dair bir örnek olabilir mi? Zoro saldırmak için harekete geçiyor ve Dofy oralı bile olmuyor. Fuji'nin araya gireceğini haki sayesinde bildi. Aynı Wb ve Croco olayında olduğu gibi. Ne dersin?

Keşke böyle bir şey olsaydı çok güzel olurdu seri. En azından Denizciler için de ümitlenirdik bir sürü Amiral ya da Garp olabilecek adamı var diye.
Sanıyorum olsalardı görürdük büyük eksiklik seri için.

Hancock meselesine gelince de zaten meyvesi aşk aşk meyvesiymiş. Yani Alvida'nın ilk hali yeseydi ya da Big Mom meyveyi işe yaramayacaktı değil mi?
Meyve tam sahibini bulmuş yani? :D

Ek olarak Luffy G5'i mi bulmuş bu sayfadan ne çıkarmak gerekiyor tam anlamadım ben?
http://www.mangareader.net/one-piece/790/10
Meyve tam sahibine gitmiş.

G5 değil de, G4'un daha gelişmiş bir halini görebiliriz.

1)smoker g5 nw de luffy gili kovalamaya devam etmek için geçti vergo da g5 en üst rütbeli kişi şimdi smoker punk hazard daki olayları gördü, illaki üstlerini olayları anlatmıştır, g5 üstünün yeni kumandanı smoker yaparmılar.
2)Sakazuki filo amirali oldugun da ilk olarak mf yi g3 mü g2 ne taşıyordu yanlış hatırlamıyorsam burdan çıkarak bir sıralama var diye bilirmiyiz g1,g2,g3,g4,g5, diye ve bu sıralamada güç sıralaması yapsak ,1 den 5 doğrumu gidiyor yoksa 5 den 1 doğrumu iniyor.

cevaplar için şimdiden teşekkürler.
1. Muhtemelen o olmuştur. Vergo'nun ölümünden önce, Smoker 1. Tim Komutanı'ydı.
2. Sakazuki karargahı Momonga'nın üssü olan G-1'a taşıyor. Güç sıralaması olduğunu sanmıyorum, ama varsa da muhtemelen 1'den 5'e doğrudur.

Teach d lerin kim olduklarını ve amaçlarını biliyormudur?

Aokiji, Teach ile nasıl bir iş birliği yapıyordur.

Lawın görevi bu arcta bitmiş midir? İlerde karşımıza çıkar mı? ve güç olarak amiral seviyesine gelir mi ?

Shanks ile Mihawk denk midir? Shanks bir yonkou fakat bir Kaidou veya bir Wb değil.Mihawkın Wb ile aralarındaki farkı görmek istemesi,Shanks gelince Shanksı takmaması.

İvankov için Kumaya denk denildi fakat gösterildiği arclarda hiç bir varlık gosteremedi.Oda devrimcilerin güçlerini sonrayı mı saklıyor,yoksa gücü bu kadar mı?

Boa Hancock kral hakisini kullanabiliyor mu?

Sengokunun Wb nin en güçlü adam olduğunu kabul etmesi,Garp ile Sengokunun Wb den güçsüz olduğu anlamına gelir mi?

Corozan Dof davasında hangi tarafı haklı buluyorsun?

Kidd Big mom ın gemisini falan batırmıştı.Big mom ın gemisine adamlarından birini sokmuştu(bir sayfa böyle yorumlanmıştı.) Sonradan Shanksı hedef aldıkları söylendi.Kidd in amacı ne ?
1. Bildiğini düşünüyorum.
2. Bilgi taşıma anlamında bir iş birliği olabilir.
3. Çıkar, güç olarak bir Amiral kadar olacağını sanmıyorum.
4. Değildir, Shanks daha güçlüdür. Shanks gelince takmadığından değil, kendi de söylüyor zaten: "Ben buraya Beyazsakal'a karşı savaşmaya geldim, Shanks anlaşmada yoktu."
5. Denk oldukları zamanlar, Kuma'nın lazersiz ve sayborg bedeni olmadan öncesidir.
6. Haoshoku Haki sahibi olduğu söylendi, ancak kullanırken görmedik.
7. Evet.
8. Rosinante haklı. Sonuç olarak Doflamingo'nun planı, tüm dünyayı etkileyecek bir felaketti.
9. Bilmiyorum, ileride öğreniriz.

big mom(büyük anne) ve wb geçmişteyken aile kurmayı isteyip tayfasını topluyor ve tayfasına ölmeden iyi bir baba mıydım diye soruyor kendisini tayfasına baba olarak görüyor acaba big mom ın adı bu babalık isteğinden mi geliyor big mom wb nin geçinemediği eski karısı ve lola ile jewelry bonney bu ikilinin terkettikleri çocukları mı?
Sanmıyorum. Kendi adamlarını yiyen birinden beklemem öyle bir performans.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık