Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

1)İki yıl önce Lucciyi yenen Luffy,o haliyle Vergoyu yenebilirmiydi ?

2)Luffy g4 açtı.Artık Zoroya ve Lawa denk diyebilir miyiz ?Aralarında bariz bir fark var mıdır?

3)Marco kolu bacağı kopsa yenileyebilir mi ?

4)Smoker güç olarak çok geri kalmadı mı ? .Luffy g4 süz bile Smokerı yenebilir.Law da tüm gücünü kullanmadan yenmişti.Lawın daha bir sürü saldırıları varmış,Dof savaşında gördük.

Smokerın her zaman Luffy i kovalayabilecek güçte olması gerekli değil mi ?
1. Yenemezdi.
2. Soruyu anlamadı. Law ve Luffy zaten Zoro'dan güçlü karakterler. Luffy de Law'dan güçlü bana göre.
3. Kopan kolunu yerine takıp, mavi alevlerle iyileştirebilir, ancak yeni bir uzuv çıkaramaz diye düşünüyorum.
4. Smoker hakkında yorum yapmak için erken olduğunu düşünüyorum. Ancak tam gücünü görmediğimizi sanıyorum.

Sadece şurası? Bu nasıl bir kafanın ürünü hala sidik yarıştırır gibi Luffy-Zoro'mu kapıştırılıyor ya ve de sen hangi seriyi takip ediyorsun?
Law'ı paket eden adamı Luffy yendi ee daha neyin dengi bu?

Smoker bende bir kaç şey sormak istiyorum.

1-Smoker-Luffy kovalamacasında tarafları nasıl görüyorsun (her manada, güç, istek, azim, kararlılık v.s)
2-Tayfa kendisine müttefik edinmemiş olsa nereye kadar gidebilir ve her birinin amaçlarına ulaşma oranı ne olur
3-Tayfaya senin gerekli gördüğün bir karakter var mı, amacı olsada olmasada
4-Shanks için en güçsüz olduğunu söylemiştin yani öyle düşündüğünü bunu da biraz açabilirsen sevinirim.
Cevaplar için şimdiden teşekkürler
1. Güç açısından Luffy daha önde, ancak Smoker hiçbir şekilde Luffy'nin yakasından düşmez. Adamın yaşama amacı oldu bu. Tabii ilerde Smoker'ın Denizciler ve Dünya Hükümeti hakkındaki görüşleri daha da değişecek ve doğru yolu bulacak.
2. Müttefikleri olmasaydı, Enies Lobby'den bile çıkamazlardı. Yani hiçbiri amacına ulaşamazdı.
3. Şu anlık yok, ama Kyros'un gelmesini isterdim.
4. Gördüğüm kadarı ile Shanks'ın diğer Yonko'lar gibi ittifak kurduğu ya da müttefik olduğu güçlü kişiler yokmuş gibi görünüyor. Zaten tek tabanca takılan birine benziyordu. Bu yüzden Kid ve ittifakına kolay hedef gibi görünmüş olabilir.

Smoker-san görüşünü merak ettigim icin soruyorum eger marineford savasinda Kuzan yerine Fujitora olsaydi sonuc sence ne olurdu Fujitoranin meyvesi alan tesirli hasar vermeye daha uygun fakat Kuzan olmasa wb nin dalgalarini ve jozuyu durdurucak biri olmayacakti sence sonuç değisirmiydi?
;Kuzan olmasa, Newgate o baştaki saldırıyı yapmazdı muhtemelen. O saldırıdaki amaç, Kuzan'ın denizi dondurması ve Newgate'in adamlarına ayak basacak yer yaratmaktı, öyle de oldu. Kuzan olmasaydı, savaşın seyri de farklı ilerlerdi.

Smo-yan hazır online iken bir sorum olacak .
Korsanlar ve denizciler hep bir yarış içersinde , korsanlarda supernova olarak bildiğimiz gençler yetişiyor denizciler geride kalmışmıdır sence ?

Sanmıyorum. Denizciler'in de ümit milli takımı vardır muhtemelen. Ancak henüz görmedik.
Keşke böyle bir şey olsaydı çok güzel olurdu seri. En azından Denizciler için de ümitlenirdik bir sürü Amiral ya da Garp olabilecek adamı var diye.
Sanıyorum olsalardı görürdük büyük eksiklik seri için.

Hancock meselesine gelince de zaten meyvesi aşk aşk meyvesiymiş. Yani Alvida'nın ilk hali yeseydi ya da Big Mom meyveyi işe yaramayacaktı değil mi?
Meyve tam sahibini bulmuş yani? :D

Ek olarak Luffy G5'i mi bulmuş bu sayfadan ne çıkarmak gerekiyor tam anlamadım ben?
http://www.mangareader.net/one-piece/790/10

1)smoker g5 nw de luffy gili kovalamaya devam etmek için geçti vergo da g5 en üst rütbeli kişi şimdi smoker punk hazard daki olayları gördü, illaki üstlerini olayları anlatmıştır, g5 üstünün yeni kumandanı smoker yaparmılar.
2)Sakazuki filo amirali oldugun da ilk olarak mf yi g3 mü g2 ne taşıyordu yanlış hatırlamıyorsam burdan çıkarak bir sıralama var diye bilirmiyiz g1,g2,g3,g4,g5, diye ve bu sıralamada güç sıralaması yapsak ,1 den 5 doğrumu gidiyor yoksa 5 den 1 doğrumu iniyor.

cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Roronoa Zoro

Yaa. Episode of sabo cikti mi.22 agustos diyorlardi bugun 23 agustos. Ama hala bulamiyorum internette. Link bilen varsa atabilir mi ?

bugün animeyi izleyince aklıma geldi. Doflamingo yanında bütün tayfası varken neden Tsuru'dan (veya Tsuru'nun gemisi, tayfasından) gereğinden fazla korktu? doffy+tayfası tsuru+tayfasından güçsüz mü sence?

Teach d lerin kim olduklarını ve amaçlarını biliyormudur?

Aokiji, Teach ile nasıl bir iş birliği yapıyordur.

Lawın görevi bu arcta bitmiş midir? İlerde karşımıza çıkar mı? ve güç olarak amiral seviyesine gelir mi ?

Shanks ile Mihawk denk midir? Shanks bir yonkou fakat bir Kaidou veya bir Wb değil.Mihawkın Wb ile aralarındaki farkı görmek istemesi,Shanks gelince Shanksı takmaması.

İvankov için Kumaya denk denildi fakat gösterildiği arclarda hiç bir varlık gosteremedi.Oda devrimcilerin güçlerini sonrayı mı saklıyor,yoksa gücü bu kadar mı?

Boa Hancock kral hakisini kullanabiliyor mu?

Sengokunun Wb nin en güçlü adam olduğunu kabul etmesi,Garp ile Sengokunun Wb den güçsüz olduğu anlamına gelir mi?

Corozan Dof davasında hangi tarafı haklı buluyorsun?

Kidd Big mom ın gemisini falan batırmıştı.Big mom ın gemisine adamlarından birini sokmuştu(bir sayfa böyle yorumlanmıştı.) Sonradan Shanksı hedef aldıkları söylendi.Kidd in amacı ne ?

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık