Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Kid ittifakı ve Kaido cephesinde ne yaşanacağını düşünüyorsun?
Kid ittifakının hedefi olan Shanksla Kid'in fiziksel benzerlikleri bir şeylere işaret olabilir mi?
Saldırırlarsa, dayak yerler. Ancak ılımlı bir şekilde ayrılacaklarını ya da kaçacaklarını düşünüyorum.
Sanmıyorum, Shanks biraz daha tek tabanca takıldığından onu seçmiş olabilirler.

Big mom büyük ihtimal asit meyvesi yediği konuşulmuştu, asit paramicia ve ya asit logiası çıkma ihtimali yüksek. E bunlar birbirine savaş da açtı, Luffy böyle bi vs de avantajlı o zaman.
Logia çıkacağını pek sanmam, Paramecia olması daha muhtemel. Böyle olursa, Luffy için avantajlı olur dediğin gibi.

Sence Dressrosa Arc'tan yeni birisi katılacak mı aramıza? Ben Bart'a kesin gözüyle bakıyorum ama bir ara, Luffy'e layık olmam için çok daha güçlü olmam gerek tarzı bir şey dedi. Sen ne düşünüyorsun?
Tayfaya biri geleceğinde, genelde hepsinin onayı oluyor. Tayfa şu an parçalanmış durumda. Birleştiklerinde birileri katılabilir. Ben gelecek olan elemanın Wano'dan olacağını düşünüyorum.

Animeyi tekrardan izlemeye başladım da dün gözüme birşey çarptı daha önce paylaşıldıysa affola. Burada sert rüzgar estikten sonra Dragon biriyle konuşuyo acaba bu rüzgarın kaynağına yani kullanıcısına mı seslendi ?

Animeyi kim nasıl çevirmiş, bilmiyorum. Ama mangada öyle bir şey demiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık