Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Kor-Amiral rütbesine sahip, ancak taktiksel başarıları sayesinde Great Staff (Dai-Sanbo - Gözde Eleman) diye lakabı olmuş. Normal bir Kor-Amiralden daha yetkilidir en fazla. Müfettiş sıfatı yok, ancak danışmanlık yapıyor olabilir. Meyvesi de Woshu Woshu no Mi.
Great Staff için biraz araştırma yaptım, kurmay subay sonucuna vardım. Zaten askeri bir terim olması daha mantıklı.

Yonkou kavramını korsanların kendisi mi çıkartıyor yoksa dünya hükümeti mi? Ayrıca Yeni Dünyada her adanın sahibi bir yonkou mu? Marine Yeni Dünyada sadece çaylakları ve yonkou korumasında olmayan korsanları mı yakalıyor?

Luffy'nin potansiyeli nedir sence? Evet bu Çocuk KK olacak ama Mihawk'ın sözünden yola çıkarak en güçlü eşit değildir KK diyenlerde var. Yani son vs'yi Dof tarzı kazanma ihtimali epey yüksek. Sence bu çocuk kimin kadar güçlü olur? Misal Kaidou kadar güçlü olur veya onu geçer mi? Şahsen Kaidou'yu görünce bu velet S.... bu herifin gücüne gelemez diyesim geldi.

@Smoker

meyveyiyenbalıkadam

bir şey dikkatimi çekti de, sahte usopp u franky mi seslendiriyor acaba?

DeadEnd

Animeyi tekrardan izlemeye başladım da dün gözüme birşey çarptı daha önce paylaşıldıysa affola. Burada sert rüzgar estikten sonra Dragon biriyle konuşuyo acaba bu rüzgarın kaynağına yani kullanıcısına mı seslendi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sence Luffy başka bir zaman g4 açsa idi bunu kullanma süresi daha fazla olur muydu ? Yani g4'ü açana kadar kullanmış olduğu haki g4'ü kullanabileceği süreyi etkiler mi ?

Champion

B.Haki
K.Haki
H.Haki
Koka
Bunların hepsini kullanabilen tek kişi Luffy mi?

@Smoker
Alabasta' da gördüğümüz devrimcilerle Dragon'nun bir alakası yok mu? Onlar farklı devrimci mi? Ryuuma'nın seviyesi nedir? Mihawk ve Roger ile kıyaslarsan sevinirim. Adamın lakabı The King bir kere ama o zamanlar insanlar daha mı güçsüzdü.

Ben Luffy'nin çizminin değiştiğini düşünüyorum. Dressrosa'ya ilk geldiğinde daha farklı çiziyordu sanki. Şu an fiziki yapısı daha uzun ve kaslı gibi duruyor. Sen ne düşünüyorsun ?
Evet, belli bir kaslanma var. Böylesi daha iyi olmuş. Yine de gönlümde yatan şekli şu:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık