Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Smoker-san size bir sorum var Craker vs doflamingo olsa craker asker bassa doflamingo bunları parazit tekniğiyle craker'e karsı kullanabilir mi?

Simdi biri gelse Jack mamut formundayken hortumunu kesse komple.İnsana donustugunde kesilen yer neresi olcak ? Umarim anlatabilmisimdir

Smoker, bilgi sorusundan ziyade senin fikrini merak ediyorum;

Sence Raftel Adası nasıl bir yerdir? Nerededir? Neden ulaşılması en zor adadır ve sence neden Roger bütün hazineyi oraya bırakmış olabilir?

Luffy şu an Crackerla dövüştüğü için güç dengelerine, Marcoya ve BB'a biraz kafam takıldı.

Şimdi Luffy eğitimdeyken Marco ve BB'ın kapıştığını öğrendik. Marco ne kadar intikam duygusuyla hareket etse de mantıksız biri değil bana kalırsa. WB'ın yanında yıllarını geçirmiş biri, meyvesinin gücünü de gayet iyi biliyor. Buna rağmen dövüşmeyi göze alabililiyor.

- Marco gura guraya ve meyvesinin gücünü iptal edebildiğini bildiği bir meyveye sahip BB'dan güçlü olduğunu düşünüyor. Burdan Gura gurayı en güçlü paramencia yapan unsur WB olabilir mi? Yoksa gura guranın kendisinde kalıcı bir hasar bırakmayacağını düşünerek mi hareket ediyor?

- Sengoku WB'ın en güçlü olduğunu söylemişti daha önce. 2 yonkounun gücünü biliyoruz şimdiye kadar (WB-BB). Yonkouların gücü WB baz alınarak biraz abartılıyor olabilir mi? Çünkü BB sadece Marcoyla olan dövüşünden sonra adalara da sahip olduğu için yonkou ilan ediliyor bir şekilde. Denk olmaları bana zaten olası gelmiyor ama 2 yıl önce sadece BB mıydı zayıf halka?

- Cracker'ın şanssızlığını bir kenara bırakırsak Luffy'den aldığı ilk darbede yenildi. Acaba Marco diğer as adamlardan daha güçlü olabilir mi? Ve ya öyle olduğu için mi zaten gerçekleşti diğer bahsettiklerim?

- Bu soruya cevap vererek diğer bazı sorulardan kurtulabilirsin de. Marco salak mı?

Smoker, bilgi sorusundan ziyade senin fikrini merak ediyorum;

Sence Raftel Adası nasıl bir yerdir? Nerededir? Neden ulaşılması en zor adadır ve sence neden Roger bütün hazineyi oraya bırakmış olabilir?
Normal bir adadır ve denildiği gibi Grand Line'ın sonundadır. Ulaşılması en zor ada olmasının nedeni, dört Yol Kitabesi olmadan ulaşılamamasıdır. Roger da en özel hazinesini böyle ulaşılması en zor bir yere koyarak en doğru olanı yapmıştır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık