Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Peki abi bizim luffy 2 yilda egitimle zar zor ogrenirken law nasil haki kasiyor ?
Toei mallamasi olabilir ama kafes iterken issho nun yaninda 3 tane kıytırık denizci de (meynard ve bastille den bahsetmiyorum) kılıca haki basıp kafes itiyordu.
Luffy tek başına da Haki kullanmasını öğrenirdi, ancak şimdiki kadar iyi olmazdı belki kullanımı konusunda. Herkese Haki kullanmasını biri öğretmiyor, insanlar bu güçlerini uyandırıp kendileri kullanıyorlar. Law dediğin adam da sıradan biri değil zaten.

Mangada öyle bir sahne olduğunu hatırlamıyorum.

"Dokuz dağ ve sekiz deniz boyunca kesemeyeceğim hiçbir şey yok!"
Roronoa Zoro - Bölüm: 719
Burada bahsedilen dağ ve denizler hakkında bilgi var mı?

Daha önce konusu geçti mi ya da soruldu mu bilmiyorum. Sorulmuşsa kusura bakmayın.

Karasakal'ın Marco'yu yendikten sonra Yonko olduğu söylendi. Bu örneğe bakarak Luffy; Big Mom veya Kaido'yu yenerse dünyada Karasakal gibi Yonko olarak kabul edilir mi?

1-Bir bölümde Garp terfiyi kabul etmiyor, hatta Aokiji çok elitsiniz falan diyor. Garp istediğimi yapabilmek için daha fazla rütbeye ihtiyacım yok diyor. Buna göre hala Denizcilerin en büyük gücünü Garp olarak görebilir miyiz? Marineford'daki durumu da düşününce.
2-Monkey ailesi karmaşık bir aile. Monkey ailesinden bir şey çıkar mı yoksa sadece D.ye mi bağlanır?
3-Luffy Gear kaça kadar çıkar tahminen?
4-Hasır Şapkalardan en sevdiğinden en az sevdiğine sıralar mısın?
5-Hancock'un meyvesi aynı Sugar gibi yaşlanmasını önlüyor yazıyor. Doğru mu?

Son düzenleme:
1-Bir bölümde Garp terfiyi kabul etmiyor, hatta Aokiji çok elitsiniz falan diyor. Garp istediğimi yapabilmek için daha fazla rütbeye ihtiyacım yok diyor. Buna göre hala Denizcilerin en büyük gücünü Garp olarak görebilir miyiz? Marineford'daki durumu da düşününce.
2-Monkey ailesi karmaşık bir aile. Monkey ailesinden bir şey çıkar mı yoksa sadece D.ye mi bağlanır?
3-Luffy Gear kaça kadar çıkar tahminen?
4-Hasır Şapkalardan en sevdiğinden en az sevmediğine sıralar mısın?
5-Hancock'un meyvesi aynı Sugar gibi yaşlanmasını önlüyor yazıyor. Doğru mu?
1. Seride yaşlılık önemli bir etken güç bakımından. O yüzden şu an en güçlü olduğunu düşünmüyorum.

2. D'ye bağlanır.

3. Luffy, Brook, Sanji, Franky, Nami, Zoro, Chopper, Usopp, Robin.

4. Beşten sonrası abartı olur.

5. Nerede yazıyor?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık