Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jaycee

Dumanlı !! :D Luffy'nin annesini oda sence gösterirmi neden karakterlerin aileleri gösterilmiyor ? Sadece bizim tayfayı diyorum ??

Kairoseki nin dayanıklılık seviyesi ne tam olarak? One piece 3d de zoro kairoseki kafesi kesiyor yine el adası filminde de sanji kairoseki kafesi su altında tekmeleyerek kırıyor. Normal mangada da bu kadar kolay kırma/kesme işlemi yapabilirler mi kairoseki de

One Piece hakkında herhangi bir karakter üzerinde olabilir veya olay olabilir ? Duyduğun gördüğün veya senin kendi ürettiğin en güzel teorilerden 3-4 tane yazar mısın ? Elbette daha fazla varsa yazmaktan sıkılmassan hepsini yazabilirsin Smoker-San .
Buradan hepsini anlatmak uzun sürer. Daha sonra bir konu hakkında toplarım teorileri.

Hocam animede marineford'da Ivankov Kuma'ya ''Madem hafızanı kaybettin, benden ne kadar korktutuğunu hatırlatacağım'' gibi bişey demişti. Bu sözden yola çıkarak Ivankov'un Kuma'yı yenebileceğini düşünebilir miyiz?
Bana göre yenemez, ancak o laftan denk dövüşebilecekleri anlamını çıkarırım.

Smoker ben bu boy mevzusunu bir türlü anlayamadım.Haki seviyene bağlı olarak boyunu büyütme gibi bir özellik mi var seri içinde?
Öyle bir bilgi geçmedi.

Smoker şimdi Strong World'te Shiki falan filler değil ama
Luffy'nin Shiki'yi dövmesi filler mi değil mi?
Hayır, değil. O film komple ana seriye bağlı.

Dumanlı !! :D Luffy'nin annesini oda sence gösterirmi neden karakterlerin aileleri gösterilmiyor ? Sadece bizim tayfayı diyorum ??
Bilmiyorum, ama muhtemelen ilerleyen dönemlerde Luffy'nin annesini görebiliriz.

Donquixote D. of La mingo
Edwar D. Newgate
:D ne düşünüyoersun
Yemez.

Kairoseki nin dayanıklılık seviyesi ne tam olarak? One piece 3d de zoro kairoseki kafesi kesiyor yine el adası filminde de sanji kairoseki kafesi su altında tekmeleyerek kırıyor. Normal mangada da bu kadar kolay kırma/kesme işlemi yapabilirler mi kairoseki de
Wikia'da elmastan daha sert olduğu yazılmış. Henüz seride kırabilen ya da kesebilen kimseyi görmedik. Filmlerde olanları ciddiye alma.

Kardeşim ama Wikideki Shiki sayfasında Mavie 10daki olaylar Filler/Non-Canon diye anılıyor. Benmi yanlışım yoksa ?

http://onepiece.wikia.com/wiki/Shiki

Bu arada bir sorum var. Crocodile sağ eliyle kendisine gelen suları emebiliyor (Örnek: Luffynin yolladığı Mizu Pistolleri Eliyle emdi hemencecik) ama Su vücuduna deyince emmeyi bırak Logia özelliğini kaybediyor. Şimdi bunu emme işini sadece Sağ eliylemi yapabiliyor ? eğer öyleyse bu sanki Crocodilenin Meyve değilde kendi doğuştan bi gücüymüş gibi duruyor çünkü Suyu emme diye bir gücü varsa her yeriyle yapabilmelidir bence çünkü tüm vücudunu kuma çevirebiliyor. Benim görüşüm Suna Suna No Mi ile kıçınla başınla bile suyu emilebileceği ama bunu kullanmak için ustalık gerektiğini ve Crocodile gibi bir Shichibukai bile bu olayı sadece Sağ eliyle yapabilecek kadar ilerleme kaydedebildiğini düşünüyorum. Sen ne dersin ?
Sonradan filler kapsamına alınmış demek ki. Daha önceden ana seride görünüyordu.

Her şeyi sağ eliyle yapıyor, sadece su emme olayını değil. Her meyvede böyle handikaplar bulunur. Normal bir şey.

Atherot

lucy son mangada gomu gomu no hawk rifle diye bi saldıırı yaptı. g2 deki jet ve g3deki gigant gibi buda her saldırıya eklenebilir mi?

Marco vs Hasır Şapka Tayfası olsa hangi taraf kazanır sence?

Soruyu sorma sebebim bizimkilerin Kaido'yu indirmeyi hedeflemesi. Yonkou nun ilk adamıyla aralarındaki farkı (varsa tabi) merak ettim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık