Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MonkeyD.Garp

Cp-0 hakkında ne düşünüyorsun ? Bünyesindeki adamlar ne kadar güçlüdür sence ?

İlk olarak nami hani hava olaylarını bilebiliyor ya daha doğrusu tahmin bile edebiliyor. Çocukluğundan bu yana bu yeteneği varmış hakiyle ilgili bir şeyi olabilir mi ?

Luffy tek bir kişiye saldırdığı zaman Elephant Gun mı daha etkili olur Red Hawk mı ? Ve ya Luffy'nin hangi tekniği daha etkili olur?

Cp-0 hakkında ne düşünüyorsun ? Bünyesindeki adamlar ne kadar güçlüdür sence ?
CP9 elemanlarındanbile güçlüdürler muhtemelen. Law ve Robin'in rengi attı adamları görünce.

İlk olarak nami hani hava olaylarını bilebiliyor ya daha doğrusu tahmin bile edebiliyor. Çocukluğundan bu yana bu yeteneği varmış hakiyle ilgili bir şeyi olabilir mi ?
Olabilir. Kesin bir şey söylenemez.

Başlamışken diğer sorulara da cevap verseydin. Çok kırdın beni.

Luffy tek bir kişiye saldırdığı zaman Elephant Gun mı daha etkili olur Red Hawk mı ? Ve ya Luffy'nin hangi tekniği daha etkili olur?
Kokalı Bullet daha etkili olur bence. Elephant Gun ve Red Hawk sıkıntılı saldırılar. Hızlı bir adama açık vermiş olursun.

Mr.1 ile Zoro dövüşürken yaralı haliyle Zoro düşen kayaları hissetti ve kılıcının yerini bildi hatta nefeslerden bahsetti ustasını hatırlayıp. Acaba Zoro orda gözlem hakisini kullanmış olabilir mi?

Bir de Skypiea Arc'ta Zoro düşmanına dokunmadan vurmaktan bahsedip Pound Top tekniğini geliştirdi. Mr. 3 nin mumunu kesemediği için kendine kızdı daha çok çalıştı. Luffy'e ödül konduğunda yeni bir lige girdiklerinden bahsetti. Sanki Zoro üzerinden gelecekle ilgili teknikler zorlukları gösterdi Oda. Kendini ilk geliştiren Zoro gibi geldi bana Luffy durumu Water 7 de fark etti. Ben yine de ikisi arasında fark olduğunu sanmıyorum Luffy kılıçlara karşı savunmasız Zoro da bu duruma karşı en iyi kozu.

Sorulmuş olabilir bu sorular ama çok fazla sayfa vardı hepsini okuyamadım senin de fikrini merak ettim şimdiden teşekkürler.

Bunu daha öncede sormuştum Bonney'in tayfaya gelme ihtimali çok düşük demiştin peki ittifak?
Sonuçta bu kız belli seride önemli bir yere sahip ve bence şuan en büyük hedefi Karasakal ve Karasakalın diğer en büyük rakibi Luffy burdan hiç bir şey çıkmaz mı?
Birde bu kızın tayfası tamamen yok oldu değil mi? Mangada tek başına gösteriliyordu ama bellide olmaz.

Mr.1 ile Zoro dövüşürken yaralı haliyle Zoro düşen kayaları hissetti ve kılıcının yerini bildi hatta nefeslerden bahsetti ustasını hatırlayıp. Acaba Zoro orda gözlem hakisini kullanmış olabilir mi?

Bir de Skypiea Arc'ta Zoro düşmanına dokunmadan vurmaktan bahsedip Pound Top tekniğini geliştirdi. Mr. 3 nin mumunu kesemediği için kendine kızdı daha çok çalıştı. Luffy'e ödül konduğunda yeni bir lige girdiklerinden bahsetti. Sanki Zoro üzerinden gelecekle ilgili teknikler zorlukları gösterdi Oda. Kendini ilk geliştiren Zoro gibi geldi bana Luffy durumu Water 7 de fark etti. Ben yine de ikisi arasında fark olduğunu sanmıyorum Luffy kılıçlara karşı savunmasız Zoro da bu duruma karşı en iyi kozu.

Sorulmuş olabilir bu sorular ama çok fazla sayfa vardı hepsini okuyamadım senin de fikrini merak ettim şimdiden teşekkürler.
Bana göre olamaz.

Zoro fanı olma ihtimalin çok fazla. O yüzden sadeleştirerek yazacağım.

Luffy'nin kılıçlara karşı savunmasız olduğunu söylemişsin. Kılıçlara karşı savunması olan kaç tane adam var? Herkeste Jozu'daki gibi elmas meyvesi yok ki, kılıç saldırılarını durdursun. Luffy'ye söylenmiş o söz, meyvesinin kılıçlara karşı avantaj vermediğini belirtmek için söylenmiş. Yani Luffy meyve yese de, yemese de kılıçlara karşı zayıf olacaktı. Zaten bu zayıf meselesini de anlamadım. Luffy kılıcı olan adamla da babalar gibi kapışır.

Söylediğin sözden "Zoro olmasa, Luffy heykelin tepesinde Pica'ya yenilirdi" anlamı çıkıyor.

Bunu daha öncede sormuştum Bonney'in tayfaya gelme ihtimali çok düşük demiştin peki ittifak?
Sonuçta bu kız belli seride önemli bir yere sahip ve bence şuan en büyük hedefi Karasakal ve Karasakalın diğer en büyük rakibi Luffy burdan hiç bir şey çıkmaz mı?
Birde bu kızın tayfası tamamen yok oldu değil mi? Mangada tek başına gösteriliyordu ama bellide olmaz.
Seride önemli bir yeri olduğunu düşünmüyorum. Belki sonradan bilgi ya da savaş gücü anlamında küçük bir destek sağlayabilir. Tayfası tamamen ortadan kaldırıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık