Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
smoker, luffy balıkadam adasında 50000 kişi bayılttığında sanjinin yorumundan sonra zoro nun yorumu var kaptanımdan beklediğim diye. sonrasında da aksi takdirde kaptan olmamalıydı(geri çekilmeliydi) gibi bir yorum var. zorunun bu açıklamasından zoroda da yakın bir zamanda haoshoku görebileceğimizi çıkartabilir miyiz ?
Zoro orada "Bu kadarını yapamasaydı, kendimize yeni bir kaptan aramak zorunda kalırdık" diyor. Bu sözden ben o anlamı çıkarmazdım.

OP korsanlar dunyasi ve korsanlarda goz bandi olayi bir klisedir. ( film ve cizgifilm karakterlerinde vs )

1- op de goz bandi kimlerde goruldu ? goz bandi takan onemli biri varmiydi ?
2- sence tayfada goz bandini takan olacak mi

op ve goz bandiyla ilgi yorumunu merak ediyorum :)
1. Şu ana dek görmedik.
2. Takarsa Zoro takar.

Çıkması makul olur, ilerleyen zamanlarda görebiliriz.

Sence tayfanın yeni üyesi kim olur?

Bir databook`da Luffy ile Zoro eşit güçtedir diye yazdığını duydum,harbiden doğru mu?
Kin'emon ve Momonosuke gelebilir.

Hayır, değil. Luffy ve Zoro eşit dövüş kararlılığına sahip olarak geçiyor o söz.

İchigo kurosaki ilk hangi bölümde hollow maskesi takmaya baslıyor ve buna ne neden oluyor ?
Bunu Bleach izleyen/okuyan bir arkadaş yanıtlar.

"Smile" adında ki yapay şeytan meyveleri sadece zoan türü mü oluyor yoksa paramecia türü smile de varmı ?
Şu ana dek aksini görmedik. Muhtemelen de öyledir.

Abi dün gece animeyi izliyordum. Bölüm 609 ya da 610 olması lazim. Momonosuke'nin meyveyi nasil yedigini gösteriyordu. Orada Ceaser'in adamlari kendi aralarinda konusurken bu meyveyi Dr Vegapunk yapmıstı ne oldugunu biz de bilmiyoruz gibisinden birseyler dediler. Sorum sudur abi.

Benim bildigim kadariyla siteden takip ettigim kadariyla Doflamingo'nun Ceaser'ın yaptigi yapay meyveler üzerinde etkisi var. Ama izledigim bölümde Momonosuke tam bayılmak üzereyken Doflamingo'nun suratini gördü ve ucmaya basladi. Hem Vegapunk yaptı o meyveyi diyorlar hem de Doflamingo Momo'yu etkiliyor. Bu dogru mudur ? Yoksa animede yanlıslık mı olmustur ? Ve son olarak dogrusu nedir ?

Tesekkürler. İyi aksamlar.
Önceki sayfalarda bununla ilgili bir teorim var. Oradan okuyabilirsin.

Ryuuma brookun golgesine sahip oldugu icin brookun saldirilarini yapiyodu ama teknigi ve kuvveti sayesinde daha gucluydu brooktan. Sence brook seri sonuna dogru ryuumanin zombi halinden guclu olurmu
Fiziksel olarak olamaz. Teknik olarak o güce ulaşabilir.

Robinin yeteneginin siniri ne dunyanin bi ucundan bi el cikarabilirmi
200 Hana Hana mesafesi içerisinde çıkarabilir.

Merak ettiğim, Caribou kimliğine büründüğü Gaburu "kumandan" rütbesinde bir devrimci. Dragon'a mı bağlıydı yoksa bağımsız bir grup muydu? Herhangi bir bilgi geçti mi hakkında acaba?

Zoronun shuusuisi hakkında bir sorum var. Şimdi wadö ichimonji 20m+ sandai kitetsu ise 1m değerinde diye öğrenmiştik loguetown da

Zoronun shuusuisi nin değeri ne kadar ? Bir de bu kılıçla ilgili bilinenleri söylermisin ?

Merak ettiğim, Caribou kimliğine büründüğü Gaburu "kumandan" rütbesinde bir devrimci. Dragon'a mı bağlıydı yoksa bağımsız bir grup muydu? Herhangi bir bilgi geçti mi hakkında acaba?
Dragon ile alakası olmayabilir.

Zoronun shuusuisi hakkında bir sorum var. Şimdi wadö ichimonji 20m+ sandai kitetsu ise 1m değerinde diye öğrenmiştik loguetown da

Zoronun shuusuisi nin değeri ne kadar ? Bir de bu kılıçla ilgili bilinenleri söylermisin ?
Çok para. Hatta değeri para ile ölçülemeyebilir. Çünkü efsanevi samuray Ryuma'nın kılıcı ve Wano'nun ulusal hazinesi.

Kong sorusundan aklıma geldi Kongdan bir şey bekliyormusun sanırım yaşı söylenmedi ancak Garpın en güçlü döneminde Filoamiraliymiş ve daha saçlarına aklar düşmeden en yüksek rütbeye gelmiş. Senin beklentin neler bu adamdan? Savaş gücü bakımından bir Sengoku kadar çıkar mı?

Zoro orada "Bu kadarını yapamasaydı, kendimize yeni bir kaptan aramak zorunda kalırdık" diyor. Bu sözden ben o anlamı çıkarmazdım.
bu ame no shiryu'nun BB'nin eğer WB'de ki gura gura no mi'yi alamazsa ve başarısız olursak dağılacak mıyız sözüne benzetebilir miyiz ?
yada shiryu'nun BB ile ilişkisi gibi bir durum zoro da ortaya çıkar mı ?(burgess'ın shiryu ile söyledikleri sözler ile alakalı olarak shiryu'ya güvenmemesi.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık