Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Atherot

luffy hakisiyle 50bin balıkadam bayılttı hepsini bayıltamama sebebi alanın mı cok buyuk olması yoksa hakisinin yeteri kadar güçlü olmamasımı

luffy hakisiyle 50bin balıkadam bayılttı hepsini bayıltamama sebebi alanın mı cok buyuk olması yoksa hakisinin yeteri kadar güçlü olmamasımı
Haki gücü o kadarına yetiyor. Shanks olsa, hepsini bayıltabilirdi. Ben buradan, Luffy'nin yarı Yonko gücünde olduğu anlamını çıkarıyorum.

Bu soruyu sitedeki güncel bir tartışma üzerie soruyorum.Duyduğuma göre Roger 28 yıl korsanlık yapmış,crocusu alıp grand line`ı fethetmesi ise son 3 yılda olmuş.Bunun mantığı nedir?Roger o 25 senede ne yapmıştır?

2. Gorouseinin gücü hakkında ne düşünüyorsun?Bu heriflerin yonkoudan güçlü olduğunu iddia edenler bil va,ben kesinlikle öyle olmadığını düşünüyorum.Ama adamların yüzlerine bakıldığında tonla yara izi görünüyor.Muhtemelen Kong gibi emekli amirallerin geleceği bir üst rütbede falandırlar,sen ne düşünüyorsun?
52 sene önce Roger çaylakmış. Seri başlangıcından 26 yıl önce öldüğüne göre, 26 seneden fazla korsanlık yaptığını söyleyebiliriz. Grand Line fethi ise, 4 yılda olmuş. Yani 26 sene korsanlık yaptı desek, 22 sene boyunda Doğu Mavi'den çıkmamış. O dönemlerde Roger tayfası Şeytan Meyvesi'nin varlığına inanmıyordu, bu kapsamda bakarsak, boş boş gezdiğini söyleyebiliriz.

Bana da pek güçlü gibi gelmediler, ancak içlerinde kılıç taşıyan ve sarışın olan güçlü gibi görünüyor.

Kizaru Light

Smoker-san Roger ve tayfası şeytan mevyesi varlığına inanmıyordu diyorsun biraz cahil hissettim kendimi umarım kızmazsın merak ettim nerede geçiyor bu ya da nasıl yani ?

polo

smoker, luffy balıkadam adasında 50000 kişi bayılttığında sanjinin yorumundan sonra zoro nun yorumu var kaptanımdan beklediğim diye. sonrasında da aksi takdirde kaptan olmamalıydı(geri çekilmeliydi) gibi bir yorum var. zorunun bu açıklamasından zoroda da yakın bir zamanda haoshoku görebileceğimizi çıkartabilir miyiz ?

OP korsanlar dunyasi ve korsanlarda goz bandi olayi bir klisedir. ( film ve cizgifilm karakterlerinde vs )

1- op de goz bandi kimlerde goruldu ? goz bandi takan onemli biri varmiydi ?
2- sence tayfada goz bandini takan olacak mi

op ve goz bandiyla ilgi yorumunu merak ediyorum :)

Jaycee

İchigo kurosaki ilk hangi bölümde hollow maskesi takmaya baslıyor ve buna ne neden oluyor ?

"Smile" adında ki yapay şeytan meyveleri sadece zoan türü mü oluyor yoksa paramecia türü smile de varmı ?

Abi dün gece animeyi izliyordum. Bölüm 609 ya da 610 olması lazim. Momonosuke'nin meyveyi nasil yedigini gösteriyordu. Orada Ceaser'in adamlari kendi aralarinda konusurken bu meyveyi Dr Vegapunk yapmıstı ne oldugunu biz de bilmiyoruz gibisinden birseyler dediler. Sorum sudur abi.

Benim bildigim kadariyla siteden takip ettigim kadariyla Doflamingo'nun Ceaser'ın yaptigi yapay meyveler üzerinde etkisi var. Ama izledigim bölümde Momonosuke tam bayılmak üzereyken Doflamingo'nun suratini gördü ve ucmaya basladi. Hem Vegapunk yaptı o meyveyi diyorlar hem de Doflamingo Momo'yu etkiliyor. Bu dogru mudur ? Yoksa animede yanlıslık mı olmustur ? Ve son olarak dogrusu nedir ?

Tesekkürler. İyi aksamlar.

Atherot

Ryuuma brookun golgesine sahip oldugu icin brookun saldirilarini yapiyodu ama teknigi ve kuvveti sayesinde daha gucluydu brooktan. Sence brook seri sonuna dogru ryuumanin zombi halinden guclu olurmu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık