Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
smoker merhaba. verdiğin cevaba bakarak bir soru sorcam.
kairoseki kelepçe takınca şeytan meyvesi iptal oluyor. yani gerçek beden ortaya çıkıyor. ama denizdeyken meyve iptal değil. kullanamama sözkonusu. arlong parkta luffy'in boynunu denizin dibinden uzatmışlardı. kelepçe varken uzamaması lazım. yani birinde meyve tamamen iptalken diğerinde kullanamama durumu var. yanılıyor muyum?
İptal olduğuna dair bir şey söylenmedi. Kairoseki'nin denizle aynı etkiyi yarattığını ve meyve kullanıcılarının bilinçli olarak güçlerini kullanmalarını engellediğinden bahsedildi.

Yukarıdaki sayfada Luffy kendini denize düşmüş gibi hissettiğini söylüyor.

iptal değilse acenin kolunda kairoseki kelepçe varken idam edilme düşüncesi saçma olmazmıydı? iptal olmasa kılıcı salladıklarında geçip gitmesi gerekir. yanlış mı düşünüyorum?

iptal değilse acenin kolunda kairoseki kelepçe varken idam edilme düşüncesi saçma olmazmıydı? iptal olmasa kılıcı salladıklarında geçip gitmesi gerekir. yanlış mı düşünüyorum?
Logia türü meyverde kullanıcı iradesine bağlı bir kullanım mevcut. Logia kullanan adam istediği zaman bu gücünü kapatabilir, istediği zaman kullanabilir. Ace meyvesini kullanamadığı için, kesilirdi. Luffy istese de, istemese de hep lastik olarak kalacak. Yani bedeni değişmiş.

Mesela yukarıdaki sayfada Kuzan meyve gücünü kapatıyor kırılmamak için.

Logia türü meyverde kullanıcı iradesine bağlı bir kullanım mevcut. Logia kullanan adam istediği zaman bu gücünü kapatabilir, istediği zaman kullanabilir. Ace meyvesini kullanamadığı için, kesilirdi. Luffy istese de, istemese de hep lastik olarak kalacak. Yani bedeni değişmiş.

Mesela yukarıdaki sayfada Kuzan meyve gücünü kapatıyor kırılmamak için.
Beklenmedik bir anda gelen bir saldırı Logiaya zarar veremiyor ? Bu onlarında bedeni değişmiş anlamına gelmiyor mu ? :T
Meyveyi kapatma durumunda bile kesilseler yine meyve yeteneği aktifleşiyor olması lazım.

Beklenmedik bir anda gelen bir saldırı Logiaya zarar veremiyor ? Bu onlarında bedeni değişmiş anlamına gelmiyor mu ? :T
Meyveyi kapatma durumunda bile kesilseler yine meyve yeteneği aktifleşiyor olması lazım.
Alıntı yaptığın mesajda attığım sayfada Kuzan meyve yeteneğini kapatıyor. Dediğin gibi olsa, Luffy'nin elinin içinden geçmesi, ya da Kuzan'ı kırması gerekirdi.

Meyve yeteneği kapatıldığında öldürülebilirler mi diyorsun ? :T
Evet. Ama bu kapatma meyve kullanıcısının iradesine bağlı. Aynı dövüşün ileri kısımlarında Kuzan meyvesini kapatmayıp, Luffy'nin kolunun içinden geçmesine izin veriyor. Aşağıdaki sahnede var.

Benziyor, ama değildir.

1. Ay'da daha önce nelerin yaşanmış olduğu.
2. Sanırım daha kötü korsanlar koyardım.
3. Öylesi daha kolayıma geliyor.
4. Evet.

1. Onlar adanın yerini biliyorlar da, sen Shanks'ın gidip gitmediğini nereden biliyorsun? Raftel'e giden Korsanlar Kralı olmuyor.
2. Meyvelerin ruhları var. Kişi ölünce meyve ruhu bedenden çıkıp, başka bir meyveye giriyor. Teach karanlığının çekim kuvvetini kullanarak, Beyazsakal'daki meyve ruhunu içine çekti.

Brook.
1.Ben Sadece Korsanlar Kralı ve arkadaşları Raftel e ulaştığı bilgisi verildiği için öyle demiştim
2.Karasakal o zaman başka bir meyveyide çekebilir mi istediği kadar meyve yiyebilir mi Aslında ben 3 meyve yiceğini düşünüyorum wolverin pençelerinde üç korsan işareti 3 ve 3 silah taşıması falan bana öyle bi beklenti oluşturdu sizcede olabilir mi?

1.Ben Sadece Korsanlar Kralı ve arkadaşları Raftel e ulaştığı bilgisi verildiği için öyle demiştim
2.Karasakal o zaman başka bir meyveyide çekebilir mi istediği kadar meyve yiyebilir mi Aslında ben 3 meyve yiceğini düşünüyorum wolverin pençelerinde üç korsan işareti 3 ve 3 silah taşıması falan bana öyle bi beklenti oluşturdu sizcede olabilir mi?
1. Sadece Gol D. Roger ve tayfasının gittiği biliniyor. Bir sonra giden kişi One Piece'i ele geçirip, Korsanlar Kralı olacak. Shanks gidip de hazineyi almamışsa, kim nereden bilsin onun gittiğini?

2. Teach zaten istediği kadar meyve çekebiliyor. Ama bu meyveler kendinde mi kalıyor, yoksa adamlarına mı veriyor belli değil.

Benziyor, ama değildir.

1. Ay'da daha önce nelerin yaşanmış olduğu.
2. Sanırım daha kötü korsanlar koyardım.
3. Öylesi daha kolayıma geliyor.
4. Evet.

1. Onlar adanın yerini biliyorlar da, sen Shanks'ın gidip gitmediğini nereden biliyorsun? Raftel'e giden Korsanlar Kralı olmuyor.
2. Meyvelerin ruhları var. Kişi ölünce meyve ruhu bedenden çıkıp, başka bir meyveye giriyor. Teach karanlığının çekim kuvvetini kullanarak, Beyazsakal'daki meyve ruhunu içine çekti.

Brook.
1. Sadece Gol D. Roger ve tayfasının gittiği biliniyor. Bir sonra giden kişi One Piece'i ele geçirip, Korsanlar Kralı olacak. Shanks gidip de hazineyi almamışsa, kim nereden bilsin onun gittiğini?

2. Teach zaten istediği kadar meyve çekebiliyor. Ama bu meyveler kendinde mi kalıyor, yoksa adamlarına mı veriyor belli değil.
Teach in çekmesiyle meyveyi yemesi arasında fark olur mu peki yani ölür mü yerse bi daha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık