Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi akşamlar.Enel'in aya çıktığı falan yazıyor vikide bu bilgi hangi manga sayısında veya başka bir yerde açıklandı?
Manga kapaklarında geçen bir hikaye. 428. bölümde başlıyordu yanılmıyorsam.

WB'nin tayfada bir balıkadam vardı diye hatırlıyorum sence Jinbei ondan güçlü müdür?
Onun adı Namur. Jinbe'den güçlü olduğunu hiç sanmam.

Gök yüzü adasında bizim gemiyi bir ruh tamir ediyordu diyordu hatırlarsan birde gemimiz yanarken bi veda konuşması oldu. Bu iki olaydaki ruh veya her neyse aynı varlıklar mı?
O ruhun adı Klabautermann. %99 ihtimalle aynı ruhlar.

ace 2.tümen komutanıydı jozu 3 bu sıralamanın tümen komutanlarının gücüyle bir alakası varmidır?
varsa ace jozu dan daha güçlü mü oluyor yoksa sadece logia meyvenin avantajı mi?

ace 2.tümen komutanıydı jozu 3 bu sıralamanın tümen komutanlarının gücüyle bir alakası varmidır?
varsa ace jozu dan daha güçlü mü oluyor yoksa sadece logia meyvenin avantajı mi?
Hayır. Boş koltuk, boş kalıyor. Tümendeki adamlar eğer birini belirleyip, "Bu bizim komutanımız olsun" derlerse, komutan oluyor.

Denizciler gibi direkt hükümete bağlı kara ordusu var mı diye sormuştum hocam,yanlış anlaşıldım galiba. :D
Ha, sanmıyorum. Dünya Hükümeti'nin askeri gücü olarak Denizciler görünüyor sadece.

1. One piece de en çok merak ettiğin şey nedir ?

2. one piece de bir şeyi değiştirme hakkın olsa ne olurdu ?

3. Neden manga sayfalarını ingilizce olarak paylaşıyorsun ?

4. Kairoseki denize düşülmüş etkisi mi yapıyor ?

Merhaba benimde bazı sorularım olucak
Şimdi Roger ın gemisinde shanks yada buggy yokmuydu Rafteli bulurken Yerini bilmiyolar mı neden gitmiyolar ki Hadi buggy neyse ama shanks ın gitmemesi çok saçma geliyor
2.si Teach 2. Meyveyi yemesi nasıl olabilir

Bu adamı Dragon a benzetmişler bencede benziyor biraz gerçekten omudur sence?
Benziyor, ama değildir.

1. One piece de en çok merak ettiğin şey nedir ?

2. one piece de bir şeyi değiştirme hakkın olsa ne olurdu ?

3. Neden manga sayfalarını ingilizce olarak paylaşıyorsun ?

4. Kairoseki denize düşülmüş etkisi mi yapıyor ?
1. Ay'da daha önce nelerin yaşanmış olduğu.
2. Sanırım daha kötü korsanlar koyardım.
3. Öylesi daha kolayıma geliyor.
4. Evet.

Merhaba benimde bazı sorularım olucak
Şimdi Roger ın gemisinde shanks yada buggy yokmuydu Rafteli bulurken Yerini bilmiyolar mı neden gitmiyolar ki Hadi buggy neyse ama shanks ın gitmemesi çok saçma geliyor
2.si Teach 2. Meyveyi yemesi nasıl olabilir
1. Onlar adanın yerini biliyorlar da, sen Shanks'ın gidip gitmediğini nereden biliyorsun? Raftel'e giden Korsanlar Kralı olmuyor.
2. Meyvelerin ruhları var. Kişi ölünce meyve ruhu bedenden çıkıp, başka bir meyveye giriyor. Teach karanlığının çekim kuvvetini kullanarak, Beyazsakal'daki meyve ruhunu içine çekti.

Tayfada en sevdiğin karekter kim?
Brook.

smoker merhaba. verdiğin cevaba bakarak bir soru sorcam.
kairoseki kelepçe takınca şeytan meyvesi iptal oluyor. yani gerçek beden ortaya çıkıyor. ama denizdeyken meyve iptal değil. kullanamama sözkonusu. arlong parkta luffy'in boynunu denizin dibinden uzatmışlardı. kelepçe varken uzamaması lazım. yani birinde meyve tamamen iptalken diğerinde kullanamama durumu var. yanılıyor muyum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık