Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Smok geçen gün buluşmada konuşurken ortaya çıkan bi fikir karmaşası üzerine bu iki soruyu soruyorum.

1- Vivre Card biolojik bi kart değil mi? Kişinin yerini ve durumunu gösterebilen bi kartın biolojik bi kart olması gerekir.Ace'in durumunda olduğu gibi kartın direk kart sahibi kişiyi göstermesi lazım ama rayleigh luffy'nin yanına gelirken kartı shakky'e bıraktığını söyledi.Eğer sadece mevzu bahsi olan kart'ın yeriyse tayfa üyelerindeki tüm kartlar neden birbirinin yerini göstermedi?

2-Kuma birini bi yere gönderdiği zaman havada üç gün boyunca bi pati içerisinde uçtuğunu biliyoruz.Ama ne hikmetse kuma dokunduğu an sanki dokunduğu kişiyi ışınlıyomuşcasına kişi pof sesiyle yok oluyo.Sonrasında havada üç gün uçuyo.Kuma insanları yerden havaya ışınlıyo ordanda meyvesinin itme gücüyle göndermek istediği yere mi gönderiyo? Bu ne saçmalıktır???

Smok geçen gün buluşmada konuşurken ortaya çıkan bi fikir karmaşası üzerine bu iki soruyu soruyorum.

1- Vivre Card biolojik bi kart değil mi? Kişinin yerini ve durumunu gösterebilen bi kartın biolojik bi kart olması gerekir.Ace'in durumunda olduğu gibi kartın direk kart sahibi kişiyi göstermesi lazım ama rayleigh luffy'nin yanına gelirken kartı shakky'e bıraktığını söyledi.Eğer sadece mevzu bahsi olan kart'ın yeriyse tayfa üyelerindeki tüm kartlar neden birbirinin yerini göstermedi?

2-Kuma birini bi yere gönderdiği zaman havada üç gün boyunca bi pati içerisinde uçtuğunu biliyoruz.Ama ne hikmetse kuma dokunduğu an sanki dokunduğu kişiyi ışınlıyomuşcasına kişi pof sesiyle yok oluyo.Sonrasında havada üç gün uçuyo.Kuma insanları yerden havaya ışınlıyo ordanda meyvesinin itme gücüyle göndermek istediği yere mi gönderiyo? Bu ne saçmalıktır???
1. Kartların ayarlanabildiğini sanıyorum. Yani istenilen bir kişiyi ya da yerini gösterebildiğini. Tabi Yeni Dünya'da bu işi yapan şirketin olduğu adayı görürsek daha net cevaplar alabiliriz. Senin dediğin tayfa durumu ise, milletin birbirine verdiği kartlar, merkez bir karta bağlıdır. Bu sayede tek bir yeri gösteriyordur.

2. Bence, direk istediği yerlere gönderiyor. Kişi havada uçarken pati kalkanı oluşuyor.

Smoker birde, Karakter Tanımlarında Rayleigh'yi okurken baktım "kizarunun suratını kanatıyor" yazıoydu ama ben aniemde öel bişiye raslamadım, mangaya baktım ordada bulamadım yada göremedimmi ? bu olayın bi resmi felan varmı cidden çok emrak ettim ? nerden bulabilirim ?
Görememişsin. Rayleigh, Kizaru'nu yüzünü çiziyor.

1. Kartların ayarlanabildiğini sanıyorum. Yani istenilen bir kişiyi ya da yerini gösterebildiğini. Tabi Yeni Dünya'da bu işi yapan şirketin olduğu adayı görürsek daha net cevaplar alabiliriz. Senin dediğin tayfa durumu ise, milletin birbirine verdiği kartlar, merkez bir karta bağlıdır. Bu sayede tek bir yeri gösteriyordur.

2. Bence, direk istediği yerlere gönderiyor. Kişi havada uçarken pati kalkanı oluşuyor.
Yani bizimde düşündüğümüz gibi oda'nın gene toparlayamadığı bi konu olmuş diyosun. İki konu için de önce yaptı sonra toparlayamadı olduğu kadar dedi diye düşündük...

Smoker san şimdi BB çok güçlü görünüyor. Fakat hakisine hakim kişiler onu rahatlıkla yenemez mi?

timurfuruncu

Trafalgar Law ne zaman Boa Hancock ile görüştüde etkilenmedi?

Aokiji ile Ace vs attı.Saldırılar nötr oldu sanırım.Şimdi Aokiji'de silahlanmanın rengi var.Şimdi Buzlu kuş ile saldırdı.Bu saldırıya haki eklemek mümkün mü?Mümkün ise niye eklemedi?Berabere kalmış gibi oldu.
Yani sormak istediğim.Şimdi normal buzlu yumruk atsa haki ekleyebilir.Ama buz üretiyor ya.Buz üreterek saldırsa buna haki ekleyebilir mi?
Ekleyebileceğini düşünüyorum. Niye eklemediğini de kendine sormak lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık