Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hala Prensesin tayfaya katılacağına dair umutları olan arkadaşlar gördüm de sendeledim bir an görüşünü almak istedim,her neyse.

Ray-sanın kılıcı özel kılıçlardan birisi olabilir mi yoksa rast gele bir kılıç mı ?
Bir özelliği olduğunu pek sanmıyorum. Zaten katana da değil. Düz kılıç.

crazynet

smoker kafama takıldı şimdi malum uykusuzluk :D bu ace in ölüm olayında bir açıklama yapıldımı ace neden öldü ateş yanar mı ? bu olay bir acıklığa kavuştu mu?

"oyuncu", "pruva", "baştaraf", ve "geçen hafta" anlamları geliyor. Nerde kullanındığı söylersen belki yardımcı olabilirim.
251. sonra gelen özel bölümde geçiyor.Rüya: Futbol Kralı!
Luffy için kullanımmış ve burda Luffy-senshu deniyor. Anlamı ise Futbolcu yada sporcu diyebiliriz.
Burda sorulan soruya bir daha cevap vermezsen sevinirim.

smoker kafama takıldı şimdi malum uykusuzluk :D bu ace in ölüm olayında bir açıklama yapıldımı ace neden öldü ateş yanar mı ? bu olay bir acıklığa kavuştu mu?
Kavuştu. Akainu'nun meyvesi Ace'in meyvesinden güç olarak üstün olduğu için Ace'i öldürdü.

Usta croco marco anka halindeyken vücut sıvısını çekebilirmi? Eğer normal halinde çekebilirse anka haline dönüştüğünde geri toparlama yapabilirmi?

Usta croco marco anka halindeyken vücut sıvısını çekebilirmi? Eğer normal halinde çekebilirse anka haline dönüştüğünde geri toparlama yapabilirmi?
Yapamaz. Marco sadece aldığı fiziksel yaraları iyileştiriyor. Dehidrasyondan sonra su alması gerek. Anka halinden de sıvı çekebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık