Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir sorum daha var bu konuyla ilgili mümkünse sence lav ateşe nasıl üstünlük kurabilir
Gomu Gomu no Mi ve Goro Goro no Mi anti meyveler. Gomu Gomu no Mi ve Bara Bara no Mi zıt meyveler. Mera Mera no Mi ve Moku Moku no Mi nötr meyveler. Mera Mera no Mi ve Hie Hie no Mi nötr meyveler. Mera Mera no Mi ve Magu Magu no Mi üstünlük ilişkisi bulunan meyveler. İlk beş tanesine itirazın yoksa, sonuncuya da olmaması gerek.

ShinRyuKen

Gomu Gomu no mi Goro Goro no mi onu vs den saymıyorum ben saçmalığın ta kendisi o vs.Gomu gomu no mi Bara Bara no mi nasıl zıt sadece parçalara ayrılmıyor mu bara bara no mi yumruk felan yiyordu galiba kesilmiyordu ve ya kesilmesininde bir sınırı vardı.Moku Moku no Mi Mera Mera no Mi nötr.Mera Mera no Mi Hie Hie no Mi nötr zorlasan mera belki alır.

Oda'ya göre sormadım ben şimdi normalde lav ile ateş arasında nasıl bir güç ilişkisi olur diyorum sence lav mı güçlü

Dipnot :One Piece benim için Skypie arc'ta bitti zaten.En son Marineford izledim rezaletti okursam bir manga okuyorum arada

Gomu Gomu no mi Goro Goro no mi onu vs den saymıyorum ben saçmalığın ta kendisi o vs.Gomu gomu no mi Bara Bara no mi nasıl zıt sadece parçalara ayrılmıyor mu bara bara no mi yumruk felan yiyordu galiba kesilmiyordu ve ya kesilmesininde bir sınırı vardı.Moku Moku no Mi Mera Mera no Mi nötr.Mera Mera no Mi Hie Hie no Mi nötr zorlasan mera belki alır.

Oda'ya göre sormadım ben şimdi normalde lav ile ateş arasında nasıl bir güç ilişkisi olur diyorum sence lav mı güçlü
Tersi meyveler. Birbirlerinin zıttı değiller. Ace'in sıcaklığının bir sınırı vardı. Akainu'nun sıcaklığıda onun üstündeydi. Bu sayede yendi. Basit mantık.

ShinRyuKen

Tersi meyveler. Birbirlerinin zıttı değiller. Ace'in sıcaklığının bir sınırı vardı. Akainu'nun sıcaklığıda onun üstündeydi. Bu sayede yendi. Basit mantık.
Yok şimdi Akainu Lav ateşi bile yakar Ateşden daha güçlüdür demişte bu laf mantıksız geldi bana çünkü Ateş yakılan maddeye göre ısısı değişir.Yani yalan yanlış bilgi vermesin çocuklara :D

Yanlış hatırlamıyorsam Oda, one piece den sonra robotlarla ilgili bir anime yapmak istediğini söylemişti..
Vegapunk (Franky,Kuma) ile başlayıp giderek artan bir robot olayı var. Bu olayı Oda nın robot sevdasına bağlayabilir miyiz ?

İlerde bu robot olayının giderek artacağını düşünürmüsünüz ?
(Biliyorum ortada somut bir şey yok ama, sizde tahminen öyle düşünmüyor musunuz ? Bu konuda sizin tahminleriniz nelerdir ?)

Yanlış hatırlamıyorsam Oda, one piece den sonra robotlarla ilgili bir anime yapmak istediğini söylemişti..
Vegapunk (Franky,Kuma) ile başlayıp giderek artan bir robot olayı var. Bu olayı Oda nın robot sevdasına bağlayabilir miyiz ?

İlerde bu robot olayının giderek artacağını düşünürmüsünüz ?
(Biliyorum ortada somut bir şey yok ama, sizde tahminen öyle düşünmüyor musunuz ? Bu konuda sizin tahminleriniz nelerdir ?)
Artacağı malum birşey zaten. Pacifistalar'ın modelleri de geliştirilmiş zaten. İlerde bol robot görürüz.

Şuan ki işlenen Arc'da Caribou ve Prenses(adını tam yazamıyorum) bu ikisinden hangisi tayfaya hangisi katılır sence ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık