Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Aokiji ile ilk karşılaştığında deden ''yardım etmişti ''diyor Garp'ın ne yaptığı biliniyor mu?Bir de dövüş sonrası Smoker'ın söylediği birşey demişti bu Luffy benim avım onu ben yakalyacağım gibi birşey mi? Yoksa başka birşey mi?
Bilinmiyor. Smoker'ın ne dediği de bilinmiyor. Bu seri bilinmemezliklerle dolu.

buslu

Pell, uçmaya imkan sağlayan beş meyve var dedi:

Tori Tori no Mi, Model: Falcon (Pell'in meyvesi)
Tori Tori no Mi, Model: Phoenix (Marco'nun meyvesi)
Tori Tori no Mi, Model: Eagle (Buzz'ın meyvesi)
Tori Tori no Mi, Model: Swallow (Lafitte'nin meyvesi)
Fuwa Fuwa no Mi (Shiki'nin meyvesi)

Denklem tamamlanmış mı oluyor?
Shiki nin cevirisni simdi okudum aynisini sorcaktim Pell in dedigi yanlış degilmi ucmayi saglayan birsürü yetenek var Kizaru,Smoker,Robin(sayilirmi bilmiyorum ama)Crocodile WB ye ucarak saldirmisti?

Dragon,Luffy'yi kurtardığında ortaya garip rüzgar olayı çıkmıştı. Sence Rüzgar Logia'sı olabilir mi yada Zoan Tipi Ejdarha meyvesine sahip bir Dragon görür müyüz ?

Shiki nin cevirisni simdi okudum aynisini sorcaktim Pell in dedigi yanlış degilmi ucmayi saglayan birsürü yetenek var Kizaru,Smoker,Robin(sayilirmi bilmiyorum ama)Crocodile WB ye ucarak saldirmisti?
Logialar uçamıyor. Havada asılı kalıyorlar. Uçsalar bile bir parçaları yere temas etmek zorunda.

Dragon,Luffy'yi kurtardığında ortaya garip rüzgar olayı çıkmıştı. Sence Rüzgar Logia'sı olabilir mi yada Zoan Tipi Ejdarha meyvesine sahip bir Dragon görür müyüz ?
Rüzgar Logia değil de, Paramecia olabilir.

Smoker-san sorum biraz eskilerden olacak ama luffy lougetown'a gittiğinde bi yaşlı barmen vardı Roger'ı anlatırken Roger'ın öldürdüğü bi adam ölmeden önce "Roger sana kimse dokunamaz." dedi diyodu. O söz hakkında bi fikrin var mı? yani tamam roger hakkında birçok bilinmeyen var ama luffy'de de böyle bişey olabilir diye düşünüyorum ben sonlara doğru hakiyle vesaire.. sen ne düşünüyosun? sadece bi sözdür deyip geçelim mi, önemlidir ilerde kokusu çıkar mı?

Smoker-san sorum biraz eskilerden olacak ama luffy lougetown'a gittiğinde bi yaşlı barmen vardı Roger'ı anlatırken Roger'ın öldürdüğü bi adam ölmeden önce "Roger sana kimse dokunamaz." dedi diyodu. O söz hakkında bi fikrin var mı? yani tamam roger hakkında birçok bilinmeyen var ama luffy'de de böyle bişey olabilir diye düşünüyorum ben sonlara doğru hakiyle vesaire.. sen ne düşünüyosun? sadece bi sözdür deyip geçelim mi, önemlidir ilerde kokusu çıkar mı?
O kısım filler. Kaale alma.

Bu düşünceyi neye dayanarak elde ettin merak ettim rüzgar doğada olan bir şey deilmi sonuçta doğada olan şeyler logia oluyor ?
Logia türleri kendi elementlerine karışabiliyorlar. Rüzgar hava ile oluştuğu için, meyve sahibi havaya karışacak. Sen bu meyve kullanıcısını nasıl yenmeyi planlıyorsun?

Smoker-san Yeni Dünya'ya geçmeden önceki son ada Balıkadam adasımı ? Ve Yeni Dünya'ya nasıl girecekler tıpkı Grand Line'da olduğu gibi bir dağımı tırmanacaklar yoksa Balıkadam adasından ayrıldıktan sonra direk suyun altından mı giriş yapacaklar ? Teşekkürler
Aslında son yer Sabaody Takımadaları. Balıkadam Adası, tam sınırda yer alıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık