Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WB İD'ye saldırmak yerine neden 3 amiral ve 100.000 askerin olduğu Karargah'a saldırdı sence Smoker? İD'ye dalsa çok çok ve çok daha rahat bir şekilde çıkartırdı Ace'i. Gelecek yardımlara göre WB ve diğerleri dışarıda kalır 1 iki tane ana komutanını içeri salar (Marco,Vista ve Jozu'yu mesela) 1 saate kurtarırdı bence Ace'i...Orada ki denizci gemilerini de daha gelmeden uzaktan yok edebilirdi...

WB İD'ye saldırmak yerine neden 3 amiral ve 100.000 askerin olduğu Karargah'a saldırdı sence Smoker? İD'ye dalsa çok çok ve çok daha rahat bir şekilde çıkartırdı Ace'i. Gelecek yardımlara göre WB ve diğerleri dışarıda kalır 1 iki tane ana komutanını içeri salar (Marco,Vista ve Jozu'yu mesela) 1 saate kurtarırdı bence Ace'i...Orada ki denizci gemilerini de daha gelmeden uzaktan yok edebilirdi...
Vakit yoktu. Gidebilse, giderdi zaten.

bu arada wb id'ye gitsin deniliyorda, denizcilerde enayi değil ya, onlarda hemen id'ye gidemez miydi ? , daha yakınlar hem

Franky The Cyborg

anime soruları soruluyor buraya ama mazur gör,
çevirmen alımı var mı? varsa 165-500 aralığının çevirmelerine katılabilirim

usta luffy yi ele alalım.Haki ve meyve gücü var bu adamı kairoseki kafese kapatsak zırh hakisi ile kafese dokuna bilirmi bayılmadan?

usta luffy yi ele alalım.Haki ve meyve gücü var bu adamı kairoseki kafese kapatsak zırh hakisi ile kafese dokuna bilirmi bayılmadan?
Sanmıyorum. Öyle bir şey olsa Marco yapardı.

Peki sence mangada olan olayları anime'ye olduğu gibi yansıtırlar mı?,anime'nin temposu Fishman Island arc.'ta nasıl olur sence? (Marineford gibi olmaz inşallah Luffy kaç bölüm koş babam koş gidemedi idam platformuna.
Bekleyip göreceğiz.

Luffy Aokiji ile ilk karşılaştığında deden ''yardım etmişti ''diyor Garp'ın ne yaptığı biliniyor mu?Bir de dövüş sonrası Smoker'ın söylediği birşey demişti bu Luffy benim avım onu ben yakalyacağım gibi birşey mi? Yoksa başka birşey mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık