Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Unknown

Yaz Savaşları / Summer Wars

Tanıtım;
İngilizce İsmi: Summer Wars
Japonca İsmi: サマーウォーズ
Türü: Film
Yayın Tarihi: 01.08.2009
Etiketler: Komedi, Aile, Bilim-Kurgu, Sanal Gerçeklik
Kaynaklar: Allcinema, ANN, Resmi sayfa (jp), Schedule, Wiki (en/jp/ko/zh)
Reyting: 8.26
Avaraj: 8.37

Yaz tatilinde sanal ortam OZ'da yarı zamanlı bilgisayar teknisyeni olarak çalışan 11.sınıf öğrencisi, matametik dehası olan Koiso Kenji, okulun en popüler kızı tarafından evlerine büyükannesinin doğum günü partisi için davet edilir. Bu seyahat sırasında, bir hacker bütün ağı yerle bir edip OZ'un kontrolünü ele geçirerek bütün insanlara zarar vermeye başlar.

Yorumum;
Uzun zamandır bir şeyi izlerken bu kadar zevk almamıştım.Evreni çok güzel yaratılmış.Tüm dünya bir sisteme bağlanmış ve ordan yürütülüyor.Yani olası bir gelecekte bile geçebiliyor diyebiliriz.

Başta alternatif bir Digimon çakması diye düşünmüştüm ama izledikten sonra Digimon u 10 katlayacağını düşünüyorum.Karakterlerin özel güçleri yada savaşma yetileri yok sadece kendi avatarlarını yöneterek savaşıyorlar.Savaşıyorlar demek de pek mantıklı olmaz aslında nerdeyse savaşda yok.

Neyse sonuç olarak benim aşırı derecede hoşuma gitti.Eğer 10 üzerinden bir puan vericek olsam 8 verirdim. :cool:

Kiba - 2007

Konusu:
Zedd, Calm şehrinde yaşayan 15 yaşında bir çocuktur. Kendi günlük hayatı tarafından engellenmektedir ve dışarıda bir yerde daha dolu yaşayabileceği bir yer olduğunu hissetmektedir.

Bir gün, esrarengiz bir rüzgarın davetiyle Zedd, "cevabın" orada olabileceğini ararcasına, bir uzay-zaman yarığının içine dalar.

Rüzgarın üzerinde süzülerek, savaşçıların "Shard Caster" olarak bilindiği ve "Shard" olarak bilinen sihirli kristalleri kullanarak birbirleriyle sürekli savaştıkları bir dünyaya varır.

Shardların gücüyle, Shard Caster'lar sihir kullanabilir ve "Spirits" denen canavarları kontrol edebilirler. Bu güçten etkilenen Zedd de bir Shard Caster olmayı amaç edinir. Ancak, vücudunun içinde "Amil Gaul" denen çok güçlü bir Spirit'in bulunduğunun henüz farkında değildir. Bu Spirit dünyanın geleceğine etki edecek gücü barındırmaktadır.
Ç.Alıntı: http://www.anime.gen.tr/
Tür: Macera - Fantazi - Shounen
Adventure, Fantasy, Shounen
Yorum:
Gerçekten güzel bir seri başlarda biraz sıkıyor ne yalan söyleyeyim hatta sıkıcı bir seri bile denile bilir.
Ama gerçekten güzel bir seri bana Shamanking'in Digimon ile birleşmiş hali gibi geldi hele o fantastik dünya süper olmuş.
Karakterler biraz boş gibi geliyor ama izleyin derim. 8/10
Not: Sonu biraz saçma gerçi :D
[Zaichi]http://zaichii.com/forum/index.php?topic=138.0

Yorum:
Gerçekten güzel bir seri başlarda biraz sıkıyor ne yalan söyleyeyim hatta sıkıcı bir seri bile denile bilir.
Ama gerçekten güzel bir seri bana Shamanking'in Digimon ile birleşmiş hali gibi geldi hele o fantastik dünya süper olmuş.
Karakterler biraz boş gibi geliyor ama izleyin derim. 8/10
Not: Sonu biraz saçma gerçi :D
O nasıl tavsiye vermek lan, "başlarda biraz sıkıcı, aslında tamamı sıkıcı, karakterler boş, sonu da saçma ama yinede izleyin" :oleyo2: ..

O nasıl tavsiye vermek lan, "başlarda biraz sıkıcı, aslında tamamı sıkıcı, karakterler boş, sonu da saçma ama yinede izleyin" :oleyo2: ..
Yalan yok biraz sıkıyor ama serinin atmosferi felan çok güzel
Shamankingin Fantastik bir dünyada olduğunu düşün böyle
Bir tarafı Mekanik garip bir bölge
bir tarafı çöl
bir tarafı distopya gibi bir yer [ Minastrit benzeri bir şehir ]
Bir tarafta uçan adalar ve Kaleler felan

izle işte :good:

ya arkadaşlar yardımcı olun şantiyedeyim akşamlar hiç geçmiyo şöyle OP Bleach tarzı fantastik dövüşü bol bitmiş bi anime söyleyinde başlıyım

Kral'ı herhalde Db'ye olan saygısından ötürü Cell gibi çizmiş mangaka aşırı benzerler hani shanks-gildart gibi. Onun dışında HxH'yi DB'ye benzetebilmek için üstün çaba harcamak gerek birbirleriyle alakaları yok

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık