Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Hataraku Maou-sama!

Konusu: Şeytan Kral Sadao,Kahraman Emilia tarafından kötü bir şekilde yenildikten sonra diğer dünyaya bir başka değişle modern Tokyo'ya gitmeye zorlanmıştır.Şeytan kralın sahip olduğu tek şey dünyayı fethetmek için gerekli yeteneklerdir.Yani şu anki durumda tamamen işe yaramaz gereksiz yetenekler... Bu yüzden yarı zamanlı olarak çalışıp kendi hayatını sürdürmek zorundadır.

Kişisel Görüş: Seri son bölümüne kadar mükemmel bir şekilde güldürmeyi başardı. Maou ve Emi'nin atışmaları mükemmeldi. Diğer karakterler ve her bölüm seriye katılan yeni karakterler de tuzu biberi kıvamında seriyi pişirmeyi başardılar. 13. bölüm yavan ama güzel bitti. Karpuz-chan yok şey Chiho-chan son bölümlere doğru seriye iyice dahil oldu. İlk başlarda bleach serisinin Inoue'sine benzediğini düşünsem de sonradan çok güzel eklendi. Şapşallıkları tek yeter :) 2. sezonunu beklemedeyik.

Birkaç komik sahne eklemeden olmaz :)
[YOUTUBE]xqSpTJfquHk[/YOUTUBE]
Gerçekten de aynı boydalar :oleyo2:
[YOUTUBE]Wc0ZQy5j3xo[/YOUTUBE]
Maou'nun Emi'yi yakalayışı..
[YOUTUBE]P-fpyJWezKQ[/YOUTUBE]

Hmm güzele benziyor :good:

Suisei no Gargantia

Uzak bir gelecekte, galaksinin uzak noktalarından birinde Galaktik İnsan İttifakı hayatta kalabilmek için Gudubet adındaki grotesk bir ırka karşı savaş vermektedir. Genç teğmen Red ile onun insansı mobil silahı Chamber yoğun geçen bir çatışma sırasında bir solucan deliği tarafından yutulurlar.

Yattığı zoraki uykudan uyanan Red savaşta kaybedilmiş sınırlardan biri olan Dünya'da gözlerini açar. Bu gezegen tamamen sular altında kalmıştır. İnsanlar devasa gemilerden oluşan filolarda yaşamakta ve hayatlarını idame ettirmek için denizin altındaki enkazları toplamaktadır.

Gargantia adındaki filolardan birine gelen ve gezegenin tarihçesi ya da kültürü hakkında hiçbir şey bilmeyen Red, Gargantia filosunda ulak olarak çalışan 15 yaşındaki Amy'nin yanına verilir. Barış dolu geçen bu günler hayatı boyunca savaşmış olan Red'i sürekli şaşırtacaktır.

7. bölümde haftalık takibi bırakmıştım, baktım bitmiş buda bitireyim dedim. Kısaca Tamamen vakit kaybı.
Harcadığınız zamana, doldurduğunuz AKN ye yazık olur. Uzak durun.

Suisei no Gargantia

Uzak bir gelecekte, galaksinin uzak noktalarından birinde Galaktik İnsan İttifakı hayatta kalabilmek için Gudubet adındaki grotesk bir ırka karşı savaş vermektedir. Genç teğmen Red ile onun insansı mobil silahı Chamber yoğun geçen bir çatışma sırasında bir solucan deliği tarafından yutulurlar.

Yattığı zoraki uykudan uyanan Red savaşta kaybedilmiş sınırlardan biri olan Dünya'da gözlerini açar. Bu gezegen tamamen sular altında kalmıştır. İnsanlar devasa gemilerden oluşan filolarda yaşamakta ve hayatlarını idame ettirmek için denizin altındaki enkazları toplamaktadır.

Gargantia adındaki filolardan birine gelen ve gezegenin tarihçesi ya da kültürü hakkında hiçbir şey bilmeyen Red, Gargantia filosunda ulak olarak çalışan 15 yaşındaki Amy'nin yanına verilir. Barış dolu geçen bu günler hayatı boyunca savaşmış olan Red'i sürekli şaşırtacaktır.

7. bölümde haftalık takibi bırakmıştım, baktım bitmiş buda bitireyim dedim. Kısaca Tamamen vakit kaybı.
Haha ne kadar ileri görüşlü biriyim:cool: 3.bölümü izleyip bundan bi halt olmaz deyip bırakmıştım. Aklımı seveyim :D

Sankarea

Furuya zombilere kafayı taktığı için zombilerle ilgili figürler toplar, filmler izler, oyunlar oynar ve yalnızca zombi kızlarla ilgilenir. Satın aldığı eski bir kitabı kullanıp ölen kedisini diriltmeye çalışır. Bu sırada yakınlardaki bir kız okulunun en popüler öğrencisi oradan geçer ve Furuya bu kızın ölüp farklı biri olarak dirilmek istediğini öğrenir.

Rea'mız on numaradır animede. Böyle fazla popüler olmayan animleri izlemeyi daha çok tercih ediyorum(seviyorum) nedense.
Benim bildiğim baya popüler bu ama tabi yanlış da biliyor olabilirim, bir ara bakmayı düşündüğüm animelerden.

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Yuuta Togashi, ortaokulda süper kahraman özentisi çocuksu hareketlerinden dolayı pek sevilmeyen ve arkadaşı olmayan biri olmuştur. Bu nedenle Yuuta, bu hareketleri bırakır ve lisede kimsenin kendisini tanımadığı farklı bir okula gider.

Yuuta ile aynı liseye giden Rikka Takanashi, ablası ile beraber Yuuta'nın oturduğu evin üst katına taşınmış ve okulda Yuuta ile aynı sınıfa düşmüştür. Rikka'nın da Yuuta gibi çocuksu hareketleri vardır, fakat O'nun aksine Rikka halen bu hareketlerine devam etmektedir.

Rikka aynı zamanda kendisinin Yuuta ile bağlantılı olduğunu düşünmektedir. Yuuta eski hayatının açığa çıkmasından çok korkar ve Rikka'yı normal bir insan olduğuna ikna etmek ister.

12 bölümlük mükemmel bi seri.. sadece rikka için bile izlenebilir.. bu arada keşke adı kadar uzun olsaydı dediğim 6 ONA ve 6 special bölümü vardır... izlememiş arkadaş varsa izlemelerini tavsiye ederim.. "res" e o güzel avatarıyla yönlendirdiği için teşekkürler..

K-ON!

Genç ve umursamaz bir kız olan Hirasawa Yui, liseye geçmiştir ve "Hafif müzik kulübü" tanıtım posterini gördüğü gibi heyecanla hayallere dalar. Hiç düşünmeden, aceleyle kulübe katılır. Ancak Yui'nin küçük bir sorunu vardır; hiç bir enstrüman kullanmayı bilmemektedir.

Yui, açıklamak için kulüp odasına gittiğinde, diğer üyeler olan; Ritsu, Mio ve Tsumugi tarafından sıcakkanlılıkla karşılanır. Yui'nin müzik bilgisi oldukça kötü olsa da, üye sayısının yetersizliğinden dolayı kulübün dağılmaması için, onu kalmaya ikna ederler. Yui'nin hayallerini tekrardan ateşlendiren, küçük bir parça çaldıktan sonra, yeni üyelerini ve gitaristlerini ikna etmekte başarılı olurlar.

Okul ödevlerine ve bir çok aksilik yaşamasına rağmen, Yui grubun diğer üyelerinin de yardımıyla gitar öğrenmeye başlar. Okul festivali oldukça yaklaşmış ve Yui çalışmalarında sorunlar yaşamaktadır, acaba Hafif Müzik Kulübü ilk sahne deneyimleri için hazır olabilecek midir?

ilk serisi güzeldi.. izlerken sürekli gülen kardeşim sayesinde başladım onun kadar gülemesem de iyiydi.. izlememiş olan arkadaşlara tavsiye ederim..bu arada seride erkekler ender görülen varlıklardır :D

Suisei no Gargantia

Aynı durum benim için de geçerli. 7. bölümdeki plaj partisinden sonra beklentim resmen sıfıra düştü. Oysaki ben ne güzel savaşlar bekliyordum bu seriden. Geriye kalan bölümleri nasıl bitireceğimi düşünüyorum :)

Black Lagoon

Okajima Rokuro Japon iş adamlarının dolu olduğu bir şehirde, Japon bir iş adamıdır.Onun normal günü, patronun emirleriyle geçer.Rokuro, işi gereği şirketi tarafından özel ve gizli bir disket ile doğu çine doğru seyahat eder.Seyahat ettiği botu Black Lagoon adlı hırsızlar tarafından diski ele geçirmek için kaçırılır.Daha sonra sırf disketi almak için şirketi tarafından kurtarılır.Bunu anlayan Rokuro adını Rock olarak, değiştirerek Black Lagoon'a katılmaya karar verir.

Yine bıraktığım ve sonradan devam ettiğim animelerden birisi. :D Müthiş bir animeydi, ikinci sezonu izleyeceğim şimdi onun da böyle güzel olmasını bekliyorum.
Bende başladım bakalım uzun zamandır başlama niyetinde idim zaten. 2 bölüm izledim tam benlikmiş, ''psikopat'' işi. :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık