Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Natsume Yuujinchou

Yapamadım bitiremedim başaramadım

Şöyle anlatayım daha iyi olur. Yorumlarda Mushishi seven bunu da sever falan yazıyordu. Ben de bayram ettim ulan dedim mushishi gibi ve altı sezon ıstırırım hem yalarım da

Neyse o heyecanla sanki büyük takımlar iç sahada maça baskılı başlar gibi başladım ben de. Arzumuz yerinde taraftarlar bağırıyor lay lay lay Oooo natsume diye ama bir türlü atak olgunlaştıramıyoruz. Ne kadar kenardan uyarsam da oyuncular devamlı aynı şeyleri yaptılar ve doğal olarak sonuç alamadık ve ilk yarıyı gol atamadan bitirdik. İkinci yarı ki bu dördüncü sezon oluyor bir şeyler olur gibi oldu. Devre arasında verdiğim direktifler işe yaramış olacak ki farklı şeyler denemeye başladık ve birçok kaliteli atak girişiminde bulunduk. Fakat dakikalar geçtikçe o ilk yarıdaki baskının fiziksel yorgunluğu baş gösterdi ve kaleye yaklaşmamıza rağmen golü atamadık. Nihayetinde pes ettim maçı tamamlamadan soyunma odasına gittim. Maç bitimini beklemeden istifamı verdim ve bir süre uzak durmayı düşünüyorum bu işlerden çünkü bittim ulan. Bitirdin beni natsume. Seni bana bu Mushishiye benziyor bunu seven bunu da sever diye öneren kimdi? Kimdi ulan o? Mushishi ile natsume sırf sakin diye benzer mi oldular? Senin hayatında hiç kalite diye bir ayrım yok mu? Ama aptallık bende. Mushishi gibi yapımlar her dakika nasıl gelsin gerizekalı? Öyle bir şey olsa zaten o yorumu yazandan önce sen bilirsin di mi? Ah ulan yıprandım be yıprandım. Hayat sen ne çabuk harcadın beni?
Öncesine nereye yazdın da kopyaladın bunu yav? Ahahaha. Ben senin yerine kendi içimde düzelttim. Sen de kendin halledersin de spoiler'lık da hiçbir şey yokmuş. Natsume çiğ kalıyor bana göre de Mushishi'ye göre. Ben de bırakmıştım izlemeyi bir iki sezondan sonra.

Öncesine nereye yazdın da kopyaladın bunu yav? Ahahaha. Ben senin yerine kendi içimde düzelttim. Sen de kendin halledersin de spoiler'lık da hiçbir şey yokmuş. Natsume çiğ kalıyor bana göre de Mushishi'ye göre. Ben de bırakmıştım izlemeyi bir iki sezondan sonra.
Yahu nasıl oldu anlamadım satır içi Spoiler yapmaya çalıştım garip bir şey oldu da düzeldi herhalde :D yazdım da yani kopyalama da yapmadım ama neyse. 5. Sezondayım bitirmek istiyorum ama yok yani gitmiyor

Yahu nasıl oldu anlamadım satır içi Spoiler yapmaya çalıştım garip bir şey oldu da düzeldi herhalde :D yazdım da yani kopyalama da yapmadım ama neyse. 5. Sezondayım bitirmek istiyorum ama yok yani gitmiyor
Oohoo. Amma izlemişsin sen de he. Daha ne kadar gidecek, onu izleyene kadar kaç saat Hollow oynardın?..

Oohoo. Amma izlemişsin sen de he. Daha ne kadar gidecek, onu izleyene kadar kaç saat Hollow oynardın?..
Ya aslında geçen senin başka anime sayfasında bahsettiğin bir anime vardı onu izliyordum buna heves edince yarım bıraktım ona geçtim o güzele benziyordu sen de iyi bahsetmiştin hatta. Onun yeri ayrı ya onu silmiyorum duruyor her zaman :D

Kakegurui (2017)

769,308 MAL kullanıcısı 7.27 oylamışlar. Bu kadar düşük çıkacağını beklemiyordum puanının.
Liar Game okumamış adam beğenebilir senaryoyu. Ben ister istemez Liar Game ile karşılaştırdığım için 1 tık zayıf bulsam da senaryoyu, vermek istediği noktayı iyi yansıtabildiğini düşünüyorum.
MAPPA'yı kutlarım, güzel iş çıkarmışlar. Çok sağlam artwork gene, helal olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık