Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Kimetsu'nun filmini izledim, müthiş olmuş. Bu eser bir başyapıt, mangası kalitesine göre az bile satıyor. İmkan olsa da alıp dağıtsam.

Tek sıkıntı bu arkı keşke sezonluk anime olarak çekselerdi. Reyizi sadece tek film ile geçiştirmiş olmak üzücü.
Finali ve çizimleri iyi değil. Animesi sayesinde çok satıldı.

En son Overlord izlemiştim. Fena değildi.

Kimetsu no Yaiba 26 bölüm,1 sezon,1 ova'ya sahip gayet güzel 2. sezonunu gelmesini sabırla bekliyorum öneririm, yanlışım yoksa mangası bitmiş yanlışım varsa düzeltirsiniz.

Area no kishi. Victory kick off tarzı bir futbol animesi. 37 bölüm. Daha bitirmedim ama bayağı iyi. Bazı yerlerde sinirlenebilirsiniz ama izlerseniz bırakmayın.

Kimetsu'nun filmini izledim, müthiş olmuş. Bu eser bir başyapıt, mangası kalitesine göre az bile satıyor. İmkan olsa da alıp dağıtsam.

Tek sıkıntı bu arkı keşke sezonluk anime olarak çekselerdi. Reyizi sadece tek film ile geçiştirmiş olmak üzücü.
Yeni izledim.Beğendim özenmişler.Filmler sallamasyon olurdu genelde bunda hikaye devam ediyor.Şimdi eleman öldü mü yoksa film canon değil mi ?

My Hero Academia 4. sezonun başlarına kadar izleyebildim. İzlemeyi düşünüyorsanız izlemeyin vakit kaybı. Belki 1. ve 2. sezonlar izlenebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık