Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Overlord

Bu seri çok övülmüştü. Beklentim yüksekti. Karşılayamadı beklentilerimi.
Ending çok iyi, opening muhteşem.
7.98 vermiş 565,371 MAL kullanıcısı, uygundur.

YOK MU Bİ ALBEDO'MUZ BE
Çok çok övülecek bir tarafı yok zaten.Ama çok merak ettiriyor devamını çıksa da izlesek.Seri sonradan açılıyor ilk sezon ısınma.Novel serisi parça parça yapıyorlar kaç sezon olacak kimbilir.Orjinali ilk sezon olan animelerden değil yani bu da.3 part şu an kaçta son bulacak belirsiz.

Enen no Shouboutai:Ni no shou

Birinci sezona göre biraz daha durağan geçti ama ameretusu ve imparatorların arkasindaki güçlerin neler olduğunu öğrendik bence ikinci sezon iyiydi. Dövüş bazlarında biraz eksik kaldı birinci sezonun dövüşleri daha güzeldi. Genel olarak puan 10 üzerinden 7 olur.

Hataraku Maou-sama!

Konu müthiş orjinal. Gördüğüm en orjinal konulardan biri diyebilirim.
607,183 MAL kullanıcısı 7.84 vermişler, uygundur.
Böylesine orjinal bir konu bence çok daha güzel işlenebilirdi.
Chi-chan'ın takıntılı tavırları puan düşüren en kritik etkendi bence.
Emi ile Maou arasındaki ilişki, son bölümün en son sahnesinden bahsediyorum, oraya yoğunlaşsa anime çok daha ayrı bi skalada olurdu diye düşünüyorum.
Son olarak da, Ashiya adamdır.
MAL kullanıcını okuyunca güldüm :hhh: Fena değildi bana göre de. Büyük ihtimalle mangadan farklı yaptıkları için böyle oldu.

Shin Cutey Honey

Gelecek bir zamanda geçen Honey isimli kızın şehrini kötülüklerden korumasını anlatan bir seri. Yanılmıyorsam kayıtlarda yapılan ilk ecchi seri olarak geçiyor. Çok uzun değil 8 bölümdü. Çizimler falan zamanına göre bayağı güzeldi. DxD, konosuba vs. bir çoğu ecchi serisinden daha kaliteli buldum. En azından ''Meme var satar.'' deyip dandik çizimlerle sunmamışlar. O yüzden izlerken sıkılmadım. Birde toei uyarlamış seriyi. Ayrıca seriyi yazan abimiz Devilman serisininde yazarıymış. Onun animesinide toei uyarlamıştı sanırım. Ulan 2000 öncesi ne kadar anime varsa hepsini toei uyarlamış. Eskiden çeşit bolmuş adamlarda.

Houseki no Kuni (Land of the Lustrous)

Uzak bir gelecekteki yaşayan mücehverleri ve onları kaçırmaya çalışan Ay Halkıyla aralarındaki sorunlardan bahsediyor.
Toplam 12 bölüm. Bir günde su gibi aktı. MAL'de 8.41 vermişler. Hak ediyor bence. İzlediğim en ilginç serilerden biriydi. Yaratıcı bir dünya kurulmuş. Ama bir sorunu var: çok yarım kalıyor. Hiçbir gizem açıklanmıyor. Gidip mangayı okuyacağım. Müzikleri ve ana karakter olan Phos'un (Fosfofilit) kişilik değişimi fazlasıyla hoşuma gitti. Bazılarını rahatsız eden 3 boyutlu olmasıymış ama ben fazlasıyla yakıştırdım seriye.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık