Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Naruto sonu çok saçmaydı One Piece inşallah öyle bitmez. Tobi'nin kim olduğu dışında hiçbir gizemi olmayan onu da sağolsun @Tensei 'den spoilerın tillahını yedim One Piece bölüm yorumunda. :(. İlk Naruto çok daha iyiydi vs ler açısından Ostler açısından. İkinci kısımda Painle olan dövüşten sonra çok saçma bir hal aldı seri. Neyse işsizlikten bunu da bitirdik.

Unknown

Diamond no Ace

Niye bilmiyorum sporu sevmiyor olmama rağmen bu spor animeleri gerçektende kendini izlettiyor. Hani futbol olsa yada basketbol olsa yine iyi ama baseball tamamen uzak bize. İzlerken genellikle "Ne oluyor orada?" mantığıyla izliyorsun. Ki şuan bitmesine rağmen tüm herşeyini anlamış sayılmam baseball dan. Yine de eğlenceli seriydi. Karakterler de aşırı derecede Slam Dunk havası sezdim. Sawamura ve Furuya arasında ilişki özellikle.. Karakter olarak benziyorlardı en azından. Güzeldi güzel. :good:

LastiktenAdam

Sword Art Online'ı izledim ve aman tanrım didim. Konusu özel olarak çok hoşuma gitti. Tabi bazı bozulmalar var sonradan ama bazı yapımcılar gibi aç gözlü olunmayarak hızlı ilerlemesi hoşuma gitti. Tabi daha sonra keşke uzata uzata uzatsalarmış dedim ama orası ayrı :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık